Klér (2018)

Aha, tak tohle jsou ty evropské křesťanské hodnoty, které musíme bránit před cizími vetřelci a bojovat za ně. A Poláci jako nejkřesťanštější evropský národ stojí v čele tohoto boje. A vede je katolický klér.

Pan Tomšík (1972) (TV film)

Průměrně zajímavý úlet.

Zemětřesení (2018)

Hodina nudy, potom standardní katastrofáč. Slabý odvar ze San Andreas.

Pavlínka (1974)

Ta zasraná trubka už mi lezla na nervy. Tím nemyslím Pavlínku...

Berlin Live Series 3: Blondie (2017) (koncert)

Debbie, ty o tom nevíš, ale já o tobě před 40 lety snil, ale nezavolal jsem ti, protože jsem měl strach, že máš srdce ze skla.

O chudém královstvíčku (1979) (TV film)

"My máme draka!" křičeli ke konci pohádky loupežníci, ale mně to spíš připadalo, že draka měli všichni, kteří se natáčení tohohle úletu účastnili.

Brexit (2019) (TV film)

No to teda čumím, že tak velká část Anglánů fakt v roce 2016 věřila takovým kravinám jako je například přijetí Turecka do EU a následný přesun veškerého tureckého obyvatelstva do Velké Británie. Myslel jsem si, že jsou přece jen trochu inteligentnější než třeba naše populace. Ale zřejmě tam je taky převaha idiotů jako u nás. Jinak je film docela názornou ukázkou toho, kdo a proč prosazuje referenda a jakým způsobem pak probíhá kampaň.

MOST! (2019) (seriál)

Odhaduju, že asi tak tři čtvrtiny z těch, co u tohohle seriálu hýkají nadšením, netuší, že se smějou sami sobě.

Devadesátky (2018)

Takové malé (ne)konečně příjemné zjevení mezi současnými už často nudnými blockbustery.