• Krátkometrážní

Texhnolyze (2003) (seriál)

Násilí, techno-fetiš, beznaděj, chaos, šílenství. Kim-čong meets sci-fi. I přes uvedená adjektiva pro mě koukatelné. Fungování podzemního světa je odkrýváno postupně. Jenom ten rozvleklý závěr mě trochu štval. Pokud by autoři nepodlehli nutkání filozofovat, zkrátili to o dvě epizody a místo jakýchsi flashbacků a symbolických obrazů to v jednotném duchu dovyprávěli, bylo by celkové vyznění mnohem silnější. Výtvarně velmi propracovaná kresba scén, ale animace spíš jednodušší.

The Defenders (2017) (seriál)

Je až neuvěřitelné, jak málo dokázali autoři vymáčknout ze setkání čtyř es, té "hrozné" organizace a jedné ninja-šťabajzny. Vedle předcházejích seriálů to je unylá pohádka. Z popela nedokázala scénář vytáhnout ani Sigourney Weaver z vetřelců. Suveréně nejlepší postavou napříč seriály zůstává záporačka Madame Gao. Musím ale pochválit znělku.

Bílá paní na hlídání (2012) (seriál)

Současný večerníček s edukativním přesahem (zvyky, svátky a tak...). Vtipné momenty nechybí. Leč se nemohu zbavit dojmu, že je to celé spíchlé horkou jehlou. Uvidíme, jak se to vyvrbí. Zatím za 2*.

Zázračné studánky (2011) (pořad)

Pozitvní snaha o objektivitu a neurazit city ni věřícího, ni atheisty. Dokument je proto soustředěn na historická fakta a popis lidové víry a procesí kolem uctívaných pramenů a studánek.

Lingerie (2009) (seriál)

Lži, sex (fingovaný) a silikon. Generické epizody, erotické scény přes kopírák.

Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad)

Pro fanoušky Ringa, Míši Davidů apod... a věčně afektovaného Cibulky. Věk cílovky 60+. Srovnaní s Vlachovkou odkazovanou v názvu to nesnese ani náhodou. Jde spíš o formát okopírovaný z rozhlasového Tobogánu, jen s horšími hosty.