Batman navždy (1995)

Val Kilmer byl slušný Batman, TL Jones dobrý Two-Face a Jim Carrey skvělý Riddler, to každopádně, ale to, že to byla pestrobarevná blbost bez špetky "Gothamské" atmosféry plná nesmyslů, co vás profackuje pokaždé, co se nad tím zamyslíte, to přes srdce nepřenesu. Ale stejně tomu mrsknu ty 3*, protože to docela odsýpalo, na Jima "gumovou držku" Carreyho bylo radost pohledět, a hlavně, bude hůř...

Ponorka (1981)

No viděl jsem tu 293-minutovou verzi, a to možná byla chyba... Neuvěřitelně utahané. Pokud se někdy dokopu podívat se na normální verzi, možná (ale jen možná) bych tu čtvrtou hvězdičku přidal.

Innocence of Bin Laden (2012) (amatérský film)

Nejradši bych tomu dal 5*, protože sledovat ty poloopice jak se vztekaj je k nezaplacení. Obsahově ale radši nehodnotím.

Láska nebeská (2003)

V rámci žánru absolutní vrchol. A že ten žánr moc nemusím.

Lepší zítřek 2 (1987)

Když jsem poprvé viděl Killer, říkal jsem si, že Woo tu finální přestřelku trošku přehnal, ale po shlédnutí Lepšího Zítřku 2 mi příjde úplně normální... ale koneckonců proto máme Johna Woo rádi.

Marilyn Manson: Born Villain (2011) (hudební videoklip)

Ačkoliv Mansona miluji, tohle mi přišlo neuvěřitelně prvoplánové. Nevadila by mi ani ta brutalita a nechutnost, svým způsobem se mi i líbí, ale zkrátka sám MM si nasadil moc vysokou příčku triem alb Antichrist Superstar - Mechanical Animals - Holy Wood, kde se kombinovala hudební dokonalost a tvůrčí genialita, a už 10 let se jí marně snaží přeskočit. Pusťte si videoklip ke "Coma White" nebo "Tourniquet", a pochopíte kam mířím. P.S. Nevím co tam dělal Shia LaBeouf, protože z toho smrdí Mansonova naprostá tvůrčí "diktatura" (myšleno v dobrém) na sto honů.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Naprostá klasika, co dodat. Snad jen to, že český dabing je o třídu lepší než originál.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Ukázkový případ filmu, který by mohl být skvělá parodie, kdyby ovšem tvůrci tolik netlačili na pilu.