Operace: Zlomený šíp (1996)

Johne, co to s tebou v tý Emerice udělali? Scénárista by měl skončit s kulkou v hlavě, takhle jsem si ty lepší zítřky teda nepředstavoval... 1* za Travoltu.

Pod jednou střechou (2010)

Nesnáším "komedie" o dětech. Ale na druhou stranu chápu jedince, kterým roztrhá bránice pokakáná plína, poblinkané triko či hehe, checht, lapálie, která nastane když děcko začne v noci brečet! No kdo by se nesmál! Úplně slyším ten hurónský smích v kinosále, když Holly příjde před návštěvu, a teď se něčeho držte, s HOVÍNKEM NA TVÁŘI! HAHAHAHAHAHA. No a ta třeskutě originální dvojce úzkoprsé, svobodné nervózy a bezstarostného plejboje, o jejichž osudech nemáte do poslední sekundy ani šajna, no to je skutečně scénaristická lahůdka. A nebojte, tlustá kamarádka, pohledný svobodný dokotor i "rodinný" přítel gay jsou samozřejmě přítomni. K dokonalosti snad chybí už jen pes, nejlépe štěně. Zkrátka snímek k pohledáni pro důchodkyně, obtloustlé staré panny, 3+ násobné profesionální matky a ostatní jednodušší jedince, jejichž oblíbená obrana jejich milovaných filmů je "no... je to takový ze života no..." Mrskl bych tomu z fleku odpad, ale jelikož jsem si všiml, že málokdy dávám 1* a bylo to o fous zábavnější než, řekněme, mytí nádobí, tak budiž. A to i přes fakt, že Christininy přednosti zde byly naprosto nevyužity.

Halloween (1978)

Michael Myers sedí v autě. Michael Myers stojí za křovím. Doktor podvacáté opakuje že Michael Myers je horší než Hitler, Stalin, cholera a berňák dohromady. Michael Myers jede pomalu v autě. Michael Myers stojí na zápraží domu. Michael Myers stojí ještě jednou na zápraží domu. No a když se konečně děj rozhoupe, ukáže se, že je Michael Myers nejhorší vrah v dějinách kinematografie, což ale nevadí, jelikož to kompenzuje tím, že je zřejmě nesmrtelný. Hmmm...

Blade 2 (2002)

Největší zklamání? Když můj oblíbenec, mlátička Donnie Yen, dostane ve filmu dohromady asi 3 minuty. A ani pořádně neseřezal žádného upíra... To je jako když Bruce Willis nikoho nezastřelí. Nebo když se Eddie Murphy neztrapní.

Stíhači Red Tails (2012)

Můj táta je soudce. To asi těžko, když první černý soudce byl jmenován až v roce 1946. Detail, říkáte si, ale takhle to je s celým filmem. Afrika Korps z Tuskegee (HAHAHA to se povedlo) jsou nejlepší, všíchni ostatní jsou jen břídilové, němce by sundali z nebes s prstem v nose i kdyby seděli třeba v F-22kách a klidně by doletěli až do Bavorska a zabili Hitlera v jeho hnízdě, jen kdyby je ti bílí uzurpátoři nechali. Ale aspoň že teda sedí v kokpitech a akce odsýpá, horší je to když vylezou. Člověk by řekl, že takové množství patosu by mělo být v roce 2012 trestné.

T-music (2004) (pořad)

Dneska bych tomu napařil odpad a ještě bych do komentářů nasypal tunu sprostejch slov, ale tenkrát jsem to sledoval. Jedna nostalgická hvězda.

Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Pro každého, kdo hrál MW1 a 2 povinnost, protože se konečně dozvídáme, jak se Price dostal do toho ruského gulagu. 5* i přes ten kiks s naváděným RPG.

Resident Evil: Underground (2012) odpad!

Když už mají potřebu točit amatérský RE, tak ať se aspoň drží herní předlohy proboha! Už na tu debilní Alice začínám mít alergii.