• Telenovela

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela mého dětství.Mé první setkání se skvělou Natalií Oreiro!!!

Rosalinda (1999) (seriál)

Nedávno jsem viděl Rosalindu ve slovenštině a musím říci:SUPER.Mohli by reprízovat klidně znovu v Česku.

Plameny vášně (2003) (seriál)

Proč tady skoro všichni dáváte hodnocení odpad???Naopak tuto telenovelu jsem já viděl na Markíze i na Primě a byla skvělá ve slovenském i českém dabingu,a ten kdo jí neviděl celou a nezná děj,tak vůbec nemůže hodnotit!!!

Pravá tvář vášně (2008) (seriál)

Moje milovaná Analía,1.telenovela Primy Love nemá chybu!!!Na telenovelu to byl velmi zajímavý děj,naprosto odlišný od ostatních,myslím že si právem zaslouží plný počet hvězdiček!!!

Marina (2006) (seriál)

To snad nemyslíte vážně,proč tady skoro všichni hodnotíte odpad???Naopak tato telenovela měla poměrně svojí úroven,a ten kdo neviděl jakým způsobem zemřela mrcha Veronica Saldivar vůbec nemůže ani hodnotit!!!

Hříšná láska (2001) (seriál)

Tak tuto telenovelu miluji,moje milovaná Theresa "Paloma" Suarez neboli Elena Olivares je skvělá postava ztvárněná skvělou herečkou Silvií Navarro,konečně tuto telenovelu na Prima Love po 10 letech reprízují,doporučuji!!!

Manuela (1991) (seriál)

Tak tuhle skvělou telenovelu jsem v dětství viděl ÚPLNĚ CELOU a vůbec se za to nestydím.Bylo by dobré,kdyby jí některá z televizí po více než 10 letech znovu zreprízovala!!!