• Telenovela

Tak jde čas (1965) (seriál)

Když tento seriál před více než 15 lety začala vysílat TV Nova,byl jsem nadšený.Když dávali díly s Marlenou,kterou posedl satan,byl jsem tenkrát jako dítě naprosto nadšený.Tak jde čas budu mít navždy spojený právě s tímto dějem.Vím,že se tento seriál vysílá v USA nepřetržitě od roku 1965 až dodnes a pořád se natáčejí další díly.Také myslím,že je to zbytečně zdlouhavé ale zato jak jsem byl v dětství nadšený posedlou Marlenou nemůžu dát méně než plný počet hvězdiček!!!

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Tak tento seriál sleduji už víc než 5 let a můžu jen doporučit.1.série = Youngovi,2.série = Applewhiteovi,3.série = Hodgeovi,4.série = Mayfairovi,5.série = Williamsovi,6.série = Bolenovi,7.série = Youngovi,8.série = Solisovi.Stručný přehled hlavního děje všech 8 sérií.

Amazonka (1999) (seriál)

Tento seriál jsem vůbec neznal do té doby,než ho TV Barrandov začala před rokem vysílat,a musím říct,že Ztraceni jsou nejméně o 500%lepší.Myslím,že celé prostředí celá džungle v tomto seriálu byla falešná,proto pouze 3 hvězdičky!!!

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Sydney Fox a její asistent Nigel mě nikdy neomrzí.Myslím,že je na čase ZREPRÍZOVAT!!!

Ztraceni (2004) (seriál)

Nejlepší dobrodružně-akční seriál jaký jsem kdy viděl. Fenomenální herecké výkony s napjatou atmosférou, prostě BOMBA!

Kassandra (1993) (seriál)

Už je na čase ZREPRÍZOVAT!!!

Esmeralda (1997) (seriál)

1.telenovela Novy,jedna z nejlepších telenovel mého dětství,skvělá herečka Leticia Calderon dává celé telenovele úroven,nehodnotte odpad!!!

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál)

Tak tuhle skvělou venezuelskou telenovelu jsem viděl komplet celou jak na české Nově tak na slovenské Jojce,a musím říci,že je to skvělé!!!Kdo hodnotí odpad,tak ten viděl maximálně jeden díl!!!

Jsi můj život (2006) (seriál)

Mé třetí setkání s Natalií Oreiro,5 hvězdiček bez debaty.

Kachorra (2002) (seriál)

Mé druhé setkání s Natalií Oreiro,5 hvězdiček.