Svět podle Daliborka (2017)

Čistý naturalismus. Nehezká pravda o lidech v našem okolí. A tak mi jako hrdé rodačce a obyvatelce Prostějova přijde, že snad žiji v jiném světě, v jiné dimenzi, než Daliborek.

You Instead (2011)

Tak tohle mi prostě sedlo. Mezi všemi těmi sáhodlouhými, drahými veledíly, mi tenhle nezávislý, komplexní film doslova učaroval. A stačila k tomu jen nefalšovaná festivalová atmoška, hudba a dva sympatičtí herci, kteří skutečně umí hrát. Protože když to umí, tak i ve dvou mohou odehrát velké emotivní divadlo. Sežrala jsem jim to i s navijákem.

Bitevní loď (2012)

Normálně za 3, ale díky promítání o příjemném sobotním večeru a ještě ve dvojici s Pacific Rim, za 4.

Tři metry nad nebem (2010)

Už od začatku jsem se nemohla vcítit do hlavní hrdinky a ke konci filmu jsem si uvědomila proč...SPOILER..protože co uděláte, když vašemu klukovi umře nej kámoš a vaší nej kámošce kluk? Určitě jemu nedáte kopačky a místo ní si nenajdete nové kamarádky, jako tady hlavní hrdinka.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Jako kulisa snad fajn, ale je to jen další tuctovka, která nemá originality ani co by se za nehet vešlo. Všechny tyhlety filmy začínají stejně, gradují stejně (nebo spíše negradují) a překvapení...končí stejně. Ale já jim vždy, s chutí sobě vlastní, znovu dám šanci, dokázat mi opak.

Jako ty (2015)

A já celý film čekala na tu jejich slavnou cestu na poloostrov. Přijde mi to zbytečně natahované, mělo se to zaměřit spíše na jejich útěk a vzdor.

Monster Trucks (2016)

Kdyby mě tenhle film jen nudil, ale on mě přímo vytáčel svou nelogičností.

Píp! (2010)

Původně jsem chtěla dát dvě hvězdičky, ale tupost příběhu mi nedovolila jinak, než snížit hodnocení na minimum (např. když nechali tu holčičku ve studni)

Pád (2016)

Mám dojem, že to skončilo někde v půlce.