Nezlomný (2014)

Žádné mistrovské veledílo, zato velmi poutavý příběh. Nemohla jsem od něj odtrhnout zrak.

John Wick (2014)

Mnoho hlavních hrdinů v různých blockbusterech se tváří strašně drsně, ale přitom jsou falešní a průhlední. Wickovi se to povedlo, on si totiž nehraje, on je drsnej a to se mi líbí, stejně jako hudba, která zněla celým filmem.

Dárek (2015)

Po shlédnutí bych jednoduše řekla, že jeden se sociopatem narodil a ten druhý se psychpatem stal. Následkem sociopatových činů samozdřejmě.

Pravdivý příběh (2015)

Ja mám Franca moc ráda a asi proto mi v tomto filmu vadil hlavě Jonah Hill, který mi tam ale vůbec neseděl.

Ledová archa (2013)

Překvapivě docela zajímavý snímek. Moc jsem nečekala a první půl hodiny ani nic moc nedostala. Postupem času se ale objevil nečekany mráz v zádech a začal nabírat na síle. Na konec mi zbyl jen hluboko pohřbený znepokojivy pocit.

Mosazná konvice (2012)

Film pro volnou chvíli. Oddychovka kde asi 2/3 vtípků jsou i docela vtipné.

Let's Dance All In (2014)

Upřímně? Ani sem od toho nic nečekala, ale to co jsem dostala bylo ještě horší. Na první 4 díly nedám dopustit, nicméně All In je slepenina všeho co kdy bylo v předchozích dílech špatně. Hrozný příběh, jedno klišé za druhým, chabá choreografie a o castingu bych taky mohla povyprávět. Minulé díly mají svůj příběh, postavy se nachází presně tam, kde mají být a taky mají svůj zasloužený happyend. Kdežto tady? Do jedné crue naskládali všechny postavy z předchozích dílu které jim na to po těch letech ještě kývly a tak vytvořili jednu naprosto nesourodou partičku, což zároveň naprosto znehodnotilo happyendy z minulých dílů. A to ani nezmiňuji nulovou chemii hlavního páru. Díky bohu za Moose.

Lost River (2014)

Ach, tak melancholické. A asi i nudné. I když musím přiznat, že ten bar má něco do sebe.

Inherent Vice (2014)

Tento film byl tak moc zbytečně dlouhý a poslední hodinu taky nudný, že jsem hodnocení srazila rovnou o dvě hvězdičky.