Experiment (2010)

Tohle zpracování Stanfordského experimentu mě nudilo. Tak se mi zdá, že američané vůbec neznají význam slov gradace či vrcholení napětí. Snaží se lidi děsil už od začátku strašidelnou hudbou a pochybnými fotkami. Oproti německému Das Experiment je tohleto úplná máčka.

Poslední nás zachrání (2015)

Film, který si napůl ze slasherů utahuje a napůl je sám slasher. Bezva, to se mi líbí.

To je tvoje máma? (2015) (seriál)

A já si za těma pěti hvězdičkama prostě stojím !! A to i přes zdejší podprůměrné hodnocení. Je to sitcom, nemá mít hloubku, nýbrž pobavit. A u mě se mu to rozhodně povedlo. Krista je sympatická, na Nathaniela se dobře kouká a Joshe Zuckermana mám ráda snad odjakživa ( vždy dokáže perfektně zahrát nemotornýho ňoumu ). U Significant Mother jsem se opravdu upřímně smála a to se mi ani u sitcomů moc často nestává.

Vixen (2015) (seriál)

Tenhle doplněk nepostrádá dobré obsazení ani dobrý námět, nicméně je to jedno superhrdinské klišé za druhým.

Dlouhá cesta dolů (2014)

Naprosto kouzelný a krásně komický film o čtyřech osamnělých duších, které ve chvíli, která má být jejich poslední, najdou zcela nečekané porozumnění.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Luxusní a naprosto kvalitní podívaná. Ze začátku mě první díl moc nezaujal, nudil mě, ale postupem času díl po díle jsem se do tohoto příběhu naprosto zažrala a příběh 8 propojených lidí mě naprosto pohltil. Je to úplně nový formát a je hodně originální.

Zoo (2015) (seriál)

Hodně zajímavý seriál, ale ještě zajímavější téma. Že se ke zvířectvu nechováme zrovna fér? pravda. Že by se jednou chtělo mstít? Zajímavá myšlenka. A my by jsme byli v háji.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Prvních několik sérií miluju, posledních několik sérií mi seriál tak neskutečně zhnusilo, že když slyším "the 100", tak se ve mně probouzí veskrze negativní pocity.