Underground Comedy (2014) (pořad)

Já se přiznávám, že jsem vyznavač černého humoru a tak mě i některé přestřelené vtípky v Undergroun Comedy nemohou vyvést z míry nebo urazit.

TOP 5 (2013) (pořad)

Podle mě mají zajímavá témata a většinou i skvělou hudbu.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Kniha je lepší. Na druhou stranu by asi bylo něco špatně kdyby nebyla.

Zůstaň se mnou (2014)

Že The Fault in Our Stars je smutný film? Zkuste kouknout na If I Stay. Podlě mě je její retrospektivně vyprávěný příbeh ( Adam, rodina atd. ) docela zajímavý, ale právě současná dějová linie, od nehody až po její prouzení, je mnohem zajímavjější, drastičtější a hlavně smutnější. Protože na tuhle strunu u mě přesně tento film zahrál. Postupně zrtrácí celou rodinu a rozhoduje se za co ještě stojí bojovat. Do poloviny filmu to byl její mladší bratříček Teddy a když to vzdá i ten, musí najít nový důvod proč zůstat. A nejlepší scéna? zároveň jedna z těch nejsmutnějších, když jí dědeček říká, že je v pořádku odejít. ...Mě prostě If I Stay dostal od začátku do konce.

Láska za časů cholery (2007)

Námět je samozřejmě dobrý, boužel na mě je tento film až příliž dlouhý a tím i nudný. Jaké by asi bylo číst knihu? nudné

Hannibal - Zrození (2007)

Navzdory většině zdejších komentářu, já si myslím že Gaspard Uliel předvedl fantastický a velmi uvěřitelný výkon. Z jeho chladného úsměvu masového vraha mi šel mráz po zádech.

Pregnancy Pact (2010) (TV film)

Zajímaví nápad s dobrým příběhem, nemohu si však pomoci, i pres to že by na mě měla doléhat rozněřněnost a měla bych se dojímat, spíše na mě doléhá deprese a zděšení. Takovýto pakt, je to věc názoru, ale podle mě ty holky vůbec nepřemíšlely a měly dodělat aspoń střední školu.

Pod zemí (2014)

Horory mají děsit. A přesně to se mu povedlo, já byla posraná až za ušima. A proto těch pět hvězdiček.

Štvanec IRA (2008)

Jedna strana horší než druhá. Film mě čím dál víc vtahoval do děje a já čím dál víc cítila tu nespravedlnost a křivdu, že ani jedna ze zmíněných stran se nebojí podtrhnout bez důvodu svoje lidi a nechat je topit se ve vlastních ...