Babovřesky 2 (2014)

Bavila jsem se. A víc než u jedničky.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Nebudu lhát, Miles Teller mi nikdy nesedl. Je to komediální herec se zařazením "trapák"....protože hrát právě trapáky mu jde prostě nejlépe..(a nesouvisí to s jeho talentem). Nesedí mi ve vážné roli a už vůbec ne když se snaží hrát na romantickou notu. Na Shailene Woodley jsem byla hodně zvědavá po výkonu v opěvovaném filmu The falut in our stars. A popravdě tam předvedla lepší výkon.

Expozitura (2009) (seriál)

Na české poměry slušné. Kriminálky vyprodukované Českou Repulikou většinou nestojí za nic. Místo frašky ( jak obvykle česká krimi vypadá ) se snažili natočit něco kvalitního a temného ...docela se to i povedlo. Díky bohu za ranaře Dolanského a pesymistu Jaškówa. Co do originality se jim taky něco povedlo, a to prolínání časů.

On je fakt boží! (2008)

Musí to alespoň za něco stát s tak skvělou knižní předlohou.

Králova přízeň (2008)

Čekala jsem nudnou politicko - historickou kravinu, ale dala jsem na doporučení jak přátel, tak internetových stránek a neprohloupila jsem. Sice to není láskyplná serenáda, ale stejně mi to zabrnkalo na city. Navíc mě zcela potěsila sestava herců / hereček...Portman a Johansson...už to je záruka, ale přidejte k tomu neskutečně krásné oči Erica Bany a šarmantního Jima Sturgesse a máte celovečerní historický výpravný trhák.

Šmoulové 2 (2013)

Pro mě nejlepší zážitky z celého filmu byli chvíle kde zazněli většinou trochu předělané skvělé hity.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Přijde mi jako by ve třetině filmu vyměnili Josepha Gordona-Levitta za někoho úplně jiného...ale to je asi jen můj pocit, protože jsem ho najednou v jedté části filmu přestala poznávat...jinak klasikcé scifi z blízké budoucnosti, kde zkorumpovanost a prohnilost naší rasy vládne světem.

Zažít Woodstock (2009)

Perfektní nápad. Proč se na Woodstock nepodívat ze strany pořadatelů a prostých vesnických balíků, místo ze strany návštěvníků festivalu?

Dávám tomu rok (2013)

Nepředvídatelné! Nade vší pochybnost mě dostal svou originalitou. Není jako klasický romantický film kde se pár pozná, vezme se, přijdou problémy a nakonec si stejně padnou do náručí...a v tuhle chvíli si tvůrci řekli...: "Proč nenatočit film, kde to tak nedopadne? Proč nenatočit film, kde oba padnou do náručí svým milencům?"

Hurikán smrti (2013)

Když už se někdo pouští do katastrofického žánru, musí mít představivost, vize a speciální efekty. Tenhle film nemá ani jedno, k tomu přidejte nesympatické xichty a přehrávající herce a máte perfektního kandidáta na Zlatou malinu. A obsazení? Pff... Neustále štěkající matka, která se ke svému synovi chová a okřikuje ho jako by byl petiletý autistický klučík co se sám neumí ani obléci mě rozčiluje ze všeho nejvíc, protože která matka takhle při zběsilém tornádu reaguje? Potom je tu neustále štěkající nesympatický rádoby hezoun/otec, který kamkoli prijde rozdává rozumy o počasí, přičemž je až v polovině filmu vysvětleno že je to meteorolog, který se chová veledůležutě ..viz. citát..: Ticho! Musím přemýšlet. Jediný realistický výkon tu vydal jejich synátor, kterému jsem aspoň věřila jeho reakce na to veliké tornádo.