Pan Bobr (2011)

Dvě hvězdy za syna s lístečkama.

Let's Dance (2006)

Vcelku průměrný romanticko - taneční fim. To až dvojka dala celé sérii grády.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Opravdu mi tam scházel Rip s tou svojí nevymáchanou prořízlou pusou...

Útok na Bílý dům (2013)

Do fimu jsem šla s očekáváním, že velmi podobný Pád bílehoo domu je lepší. Jenže Útok na bílí dům má taktéž skvělé obsazení a na rozdíl od Pádu bílého domu je proložen sem tam nějakou tou vtipnou hláškou. Oba dva jsou zdařilé politicko/akční díla roku 2013. Chaning Tatum opět v roli neohroženého svalnatého zachránce nikterak nepřekvapil i Jamie Foxx je pro roli lehce nešikovného ňoumovitého prezidenta jako dělaný..zdaleka nejvtipnější a nejsympatičtější postava.

Pařmeni (2011)

Tak trochu předchůdce filmu Velká Svatba ...stejné téma svatebních nedorozumění mě bude vždycky bavit.

Našrot (2013)

Fajn hudba! Skvělej Skylar Astin a "náčelník" to zachraňujou:)

Revoluce (2012) (seriál)

Začala jsem sledovat z nudy. Ale jak jde čas dostávám se do příběhu čím dá víc ,téměř minutu po minutě mě to baví čím dál víc. Po prvním díle bych oznámkovala tak 3+. Druhý díl byl o mnoho lepší a třetí taky tak. Díky "šokujícím" odhalením to dostává grády ,Monroe je tak tajemný až je sexy. Zajímá mě jak to vlastně se založením Milice bylo a jak se z něj stal...no ON. Po třech shlédnutých dílech dávám 100%. ......po slhlédnutí obou sérií se moje hodnocení dostalo na dobrých 70%, jelikož ke konci mě už příběh moc nezajímal. Přesto dobrých 70.

Sex 100+1 (2007)

Docela sxistická kravina ,ale díky vtipnýmu konci to byla zábava.

Líbánky (2003)

Z nějakého důvodu můj srdcový film. S přihlédnutím jaký je Kutcher fešák a jak skvělá herečka byla Brittany Murphy ,můžu dát s klidm plný počet.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Naprosto debilní příběh ,zápletka ,i pointa ,ale vždy se u toho od srdce zasměji.