Aaron Stone (2009) (seriál)

Průměrný výtvor španělského Disney Channel...!!!

Atlas mraků (2012)

Neskutečně propletený a komplikovaný příběh už jen ho vidět na plátně ,natožtak ho číst. Obdiv a má úcta patří tvůrcům i všem hercům za tento skvělý počin.

Můj otec je šílenec (2012)

Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, Milo Ventimiglia, Susan Sarandon....už jen kvůli tomu ,že si všichni zahráli v jednom filmu dám aspoň jednu hvězdičku..!

Chirurgové (2005) (seriál)

Většina doktorských seriálů se zaměřuje buď na hlavní hrdiny a jejich životy nebo na příběhy pacientů. Chirurgové se zajímají o obojí. Dokážou krásně propnout osudy doktorů a pacientů ,že to doslova brnká na city. Při každém druhém dílu mám chuť vytáhnou si kapesnéčky a nechat se strhnout dějem. Postavy doktorů a daktorek jsou realistické a sympatické. Někdy mám ovšem pocit ,že tahleta nemocnice má rozlohu menšího státu ,podle toho kolik oddělení a neustále přibývajících postav se tam objevuje.

Dívka odjinud (2010) (seriál)

Lost girl mě hned ze začátku doslal hlavně díky Kenzi. Je fajn koukat na seriál se spoustou nadpřirozených postav ,ale normální člověk v podobě Kenzi by tam zatraceně chyběl. Lost Girl se mi líbí ,protože tvůrci vytvořili zcela nový svět Fae ,nejen pár nadpřirozených postav zasazených do normálního světa. Pokud jde o postavy tak již zmíněná Kenzi je pro Lost girl něco jako Stiles pro Ten wolf nebo Caroline pro TVD. Zvědavá postava ,co se do všeho míchá a neví kdy zavřít pusu...ale taky je vtipná a věrná za každou cenu. Bo je sebevědomá ,kůži milující sucuba ,která se pomalu a jistě učí využíat své schopnosti...myslím že každá žena by chtěla mít nejen její postavu ale i charakter. Dyson mě ze začátku lákal ,měl potenciál ,ale z nějakého důvodu pro mě je čím dál tím míň zajímaví. Hale? Naprosto senzační optimistická siréna se smyslem pro humor ...zastávám pár Kenzi + Hale. A nakonec si dovolím přidat 50%tního záporáka Vexe...z nějakého důvodu jsem mu vždy fandila.!

Sladký život - Film (2011) (TV film)

Fim mě bavil a hlavně ubíhal neskutečně rychle....jen jsem prořád čekala na nějaké vyvrcholení a žádné nepřišlo.

Sladký život na palubě (2008) (seriál)

Klasická oddychovka s několika málo dobrými vtipy a sympatickými ,do krásy rostoucími dvojčaty Colem a Dylanem Spourse.....viz. Nakopeme těm duchům zadek...teda pokud nějakej mají...a pokud naše nohy neproletí skrz.

Lorax (2012)

Zábavný lehce muzikální animovaný příběh ,jak pro ty nejmenší ,tak i pro ty větší. +dvě hvězdičky za to ,že už malé děti tímto filmem učí ,že životní prostředí je důležité. +1 hvězdička za extra rotromilé médi a zpívající rybičky. +1 hvězdička za několik dobrých vtipů. +1 poslední hvězdička za optimistické až dotěrné písničky.

Famílie (2010) (seriál)

Obyčejní lidé. Konečně. Konečně seriál ,kde nejsou všichni dokonalí a kde nám divákům nedávají sežrat ,že mi takoví nejsme. Sympatické postavy ,ralistické problémy i rodiná pouta mě ubezpečují v tom ,že Famílie je to pravé ořechové.

Křižovatky života (2013) (pořad)

Trapnější verze Soukromých pastí. Už tu byly Soukromé pasti a ty tohle téma zpracovoly mnohem lépe a hlavně kvalitněj. Chápu ,že chtěli aby to vypadalo opravdu věrohodně ,ale přece jenom to trochu přehlanli. Zvlášť už v prvním díle ,kdy mi doslova dralo uši to příšerné přehrávání hlavní mladé aktérky. Divím se že nazapoměla text.