Na dotek (2004)

Na začátku to byli slušní lidé a na konci pokřivené charaktery...tak mi to přijde...ani nevím proč ,ale asi proto že se tam všichnni chovali tak nějak divně. Není možné aby dokázali takhle citově balancovat čtyři různí lidi mezi sebou. A hlavně výrok Natalie Portman na konci v tom hotelovém pokoji : "Od teď tě nemiluju"...to přece nejde v jednu chvíli někoho přestat milovat. Ale abych jen nekritizovala ,tak výkony hlavních hrdinů byly báječné a i ten příběh mě bavil.

Rec 2 (2009)

Příjemné překvapení v podobě plynulého pokračování a aspoň jedné známé postavy z prvního dílu. I dějství jakoby dvou příběhů co se v polovině filmu spojí v jeden je nápadité a putavé. Jistě chvílemi jsem křečovitě držela monitor ,krev se ve mě vařila ,a já čekala ,že každou chvíli s mým nothebookem fláknu o zeď ,protože chování některých postav jsem prostě nepochopila ,ale tak to asi mělo být. Nikdo neví jak by se v dané situaci choval.

Nařčení (2012)

Zvrácené ,nechutné ,ostudné a podle skutečné události . - Smrtelná kombinace. Z tohoto filmu se mi zvedl žaludek i když tam nebyly střeva vyvrhnutá na podahu... a to semi často nestává.

Mám rád Huckabees (2004)

Začátek je nudnej a táhne se ,ale pokud někdo vydrží první polovinu filmu ,tak zjistí že neudělal chybu ,protože konec je zábavnej a vtipnej. + hvězdička za polibek Naomi Watts a Marka Wahlberga.

Chlípnost nade vše (2004)

Z nějakýho důvodu mě tahle sexitická a nereáná komedie bavila. Nevím jestli mě to má znervozňovat nebo přímo děsit ,ale mě nedělalo problém to shlédnout a ani se mi při tom nezvedl kufr.

Valkýra (2008)

Člověk si hned říká ,jak by to asi dopadlo ,kdyby se puč povedl...

Návrat do Cold Mountain (2003)

Proč mi tenhle film tak připomíná Titanic? Z jedné strany je to proto ,že ve mě hýřily ty samé emoce od začátku až do konce. Z té druhé proto ,že průběh obou filmů je tak podobný. No jen osuďte sami....Na začátku se potkají dva naprosto neznámí lidé...ona je bohatá a on chudý...už od začátku to mezi nimi jiskří...ale pak se něco stane a kolem nich začnou umírat tisíce lidí...jenže to je jen komparz ,hlavní dějová linka se točí kolem těch dvou...i přes tyhle hrůzy se do sebe zamilují...nakonci si po strastiplné a dlouhé cestě konečně řeknou : "Miluji tě"....jenže prostě nemůžou žít šťastně až do smrti a tak on prostě umře v jejím náručí. Trvalo mi nejmíň deset reprýz Titanicu než jsem se konečně smířila s tím ,že Leo na konci umře a zrovna ve chvíly kdy se tak stalo ,mi osud do života přivál film Návrat do Cold Mountain. Takže teď se musím znovu smiřovat s tím že sexy Jude Law na konci zemře.

Další šťastný den (2011)

Jasně proč nenatočit film ,kde jde jasně vidět ,že Ellen Barkin je minimálně po desti plastikách. A proč nenatočit film ,kde na pohled sympatická Demi Moore hraje mrchu číslo jedna. A proč taky nenatočit film ,kde je na jednom místě dvacet nenormálně jednajcích lidí u kterých když to vidíme děkujem samému pánu bohu za svoji rodinu a za to jak je "normální". Možná je až strašidlné ,že v tomto snímku se mi zdáli nejsympatičtější psychicky narušený ,drogově závislý Elliot a sebepoškozujcí se Alice. I když jsem se chvílemi chytala za hlavu a nechápala jednání některých postav ,tak jsem se u filmu příjemně odreagovala.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

A kde jako máte toho Jasona Segela? Celej film ho tam hledám a pak nic. Jinak docela kravina ,ale hvězdička za výběr osazenstva a ta druhá za to ,že ze sebe James Franco i ostatní dobrovoně udělaly zženštilý zmetky.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Zřejmě jsem jediná zastánkyně této filmové série ,a ano na rozdíl od knižní předlohy májí tyto filmy dost nedostatků ,ale herecké složení ,nějakej ten chytlavej hit a sympatický havní hrdina na mě zapůsobili už v prvním díle. Nepopírám ,že před shlédnutím druhého dílu jsem byla značně nervozní ,protože po prvním díle jsem na něj čekala několik let ,ale i když je jednička lepší ,i tak se mi líbí.