Nejhledanější v Malibu (2003)

Lidi co dávají odpad! asi moc nechápou že je to parodie a tak trapně to vypadat prostě má. To by bylo aby se v ní nesešli Anthony Anderson, Regina Hall (oba Scary Movie) a Kal Penn (Zahulíme, Uvidíme)

Kouzelníci (2013)

Poprvé mi byl Jim Carrey ve své extravagantní roli nesympaticý...asi protože už mi ta jeho extravagance přišla trochu přes čáru. Taky se mi moc nelíbilo, že jeho role je v podstatě plagiát na skutečného pouličního mága vystupujícího ve vlastním pořadu Chrise Angela.

Darwinovy ceny (2006)

Darwinova cena jako taková je originální a většina lidí se řehtá těm debilům ve videích, ale je to spíš llítostivé že lidský druh může bát tak stupidní. Film hezky ukazuje jak snadno člověk může do toho šílenství spadnout. No řekněmě si, kdo aspoň jednou v životě neudělal totální blbost která ho za určitých okolností mohla stát život?

Liv a Maddie (2013) (seriál)

Vcelku průměrný Disney produkt s velkým dějovým potenciálem, který kazí dětinské až trapné gagy. Jediné co mě při sledování rozčiluje je do očí bijící fakt že celá rodina je poskládaná s hispánců a snědých lidí zatímco se mezi nimi promenuje Dove Cameron se svou platinovou hřívou a pletí bílou jako alabastr..( mimochodem je to asi jediná blondýna která se kdy v seriálu mihla )

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

Cestování v čase je vrtkavé a nevypočitatelné, tento film z toho ale nedělá vědu, a my, místo abychom přemýšleli o časových paradoxech, tak si užíváme tento milý, vtipný skeč. Film ze kterého silně sálá Velká Británie a jejich Doctor Who, se mimořádně vydařil. Taky mě fakt zajímá ten geniální nápad zvěčněný (nakonec ne) na papíře. Co ze sebe dokázali ti šašci vypotit, že to ohromilo celý svět?

Upírův pomocník (2009)

Film docela dobrý, nikdy mu nezapomenu, že mě přivedl ke knižní předloze, která je o 100% lepší.

Pravěk útočí (2007) (seriál)

První série byla zkouška jak se to lidem zalíbí. Naštěstí prošel, i když tak tak. Jsem ráda že dali zelenou druhé a potom třetí sérii, protože každá série je lepší a lepší. Zdokonaluje se, postavy se vybarvují a speciální efekty ( i když šnečím tempem ) se zlepšují.

Wolfblood (2012) (seriál)

První díly příšerné, ale zlepšuje se. Konečně se tvůrci na konci první řady začali trošku zaobírat nějakou komplikovanějíší zápletkou.

Argo (2012)

Ben Affleck je sice skvělý herec, ale jakmile zasedne na režisérskou židli, tak teprve začnou kouzla lítat. Klasicky ukazuje, že skloubit hlavní herecký výkon, tak aby byl aspoň dostačující (v tomto případě skvělý), s režírováním, je možné.

Hra na hraně (2013)

Ben Affleck je jako Robert de Niro či Adam Sandler....čím stařší, tím lepší herec a kvalitnější výkony. No a Justin Timberlake ? Podlě mě se měl vždy věnovat spíše herectví než hudbě. Pokud jde o film Runner Runner, tak je to jen jeden z mnoha fimů, které ukazují a mapují skorumpovanost států jako je Costarica, Kolumbie, Cuba či Brazílie. Parádně ukazuje, že když má člověk prachy může všechno. Jen narozdíl od Evropy nebo Severní Ameriky, tam to už ani neskrývají.