• Pohádka

Vášeň a cit (2007)

Chápu, že je to životopisný romantický film, ale i tak mě to hrozně vytočilo! On byl namachrovaný floutek a ona mi přišla sice na svou dobu velmi cílevědomá a on ji to tak nějak kazil a chudák ona. Knížky má krásné. Ale film o ní mě opravdu nějak nenadchnul.

Jeden den (2011)

Chvilkami mi tento snímek dával dějově dost zabrat. Zorientovat se co se stalo a hned skok o nějaké roky do předu nebo na konci naopak do zadu. Rozhodně se mi to líbilo a poplakala jsem si i přesto, že jsem čekala co se stane. Mám hrozně ráda herečku Anne Hathaway a byla zde naprosto úžasná!

TRON: Legacy 3D (2010)

Co to proboha bylo?? Sci-fi mám rada, ale tohle mi přišlo nějak moc hloupé a nudné.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál má určitě něco do sebe. Kostýmy zombii jsou opravdu zdařilé. Ale já zombii vůbec, ale vůbec nemusím. A koukala jsem na to jen z donucení a nejlépe ráno nebo ještě než se setmí, abych neměla zlé sny....pro mě tohle vážně není. Nemají přeci vůbec šanci to tam přežít!

Lovci myšlenek (2004)

Když jsem tento film viděla poprvé, byla jsem z toho hrozně vyděšená. Takže děsivé scény opravdu dělali s divákem to co měli. Bylo velmi zajímavé jak vyšetřovatelé umírají na své oblíbené hříchy. Asi moc vycvičení nebyli, když to tam šlo celkem švihem. Zajímavé.

Dantovské peklo (2010)

Zajímavý snímek. Mám ráda takovéhle antické prostředí z bájí jako je převozník a duše trpící za svoje hříchy, ale z toho dle zpracování nejsem nijak moc nadšená. Nelíbilo se mi jak se v každém pekle totálně změnil styl a vzhled všech hrdinů. Když jsem si už na styl zvykla hned se změnil a hrdina vypadal neuvěřitelně směšně..

Sněhurka (2012)

Pohádka mi přišla zajímavá a chvílemi zábavná. Dokonce se mi i celkem líbila než mi celkový dojem z pohádky zkazil ten naprosto příšerný a přehnaný konec. To se moc nepovedlo!

Stmívání (2008)

Tomuto filmu a celé série jsem se hrozně dlouho bránila, ale jednoho dne jsem na něj narazila a nějak jsem se neodtrhla. Klasická romanťárna! Jen jako na truc všem se tam objevuje upíří rodinka s velkým fešáckým synem, kterého zbožňuje celé okolí. Kdyby kolem toho nebyl takový cirkus, bylo by to taky o něčem jiném. Mě film líbil a přivedl mě i k přečtení předlohy. Rozhodně nelituji a patří mezi moje oblíbené.

Korunovační klenoty (2011)

Jeden nečekaný zvrat za druhým. Chvilku se film opravdu tváří hrozně vážně a dramaticky a o malou chvilku později můžete umřít smíchy jaká se stane blbost! Některé hlášky opravdu neměli chybu! Stojí za to se podívat. A pro mě byl film příjemným ukončením Severského filmového podzimu.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Já jsem byla spokojena. Vím, že kritiků téhle série se najde víc než dost, ale já se mezi ně počítat nebudu. Nejsem ani přehnaná fanynka žádného z herců maximálně postavy Jaspera :D Velmi se to vedlo! Nejlepší film z celé série! Dokonce mě pár věcí silně zaskočilo a to jsem si myslela, že se nic takového stát nemůže když jsem znala celý děj! Ale omyl! Bitva mluví za vše. Klidně a bez váhání bych na to i vyrazila znova, když už jsem se vzpamatovala z počátečního šoku.