Včela na mušce (2022) (seriál)

Po první dementním dílu nemám chuť ztrácet čas předem jasnou pointou, bez opravdového humoru. Fandím Atkinsonovi, ne za tohle.

Neslýchané: Zločin a trestné minuty (2021)

Dlouho jsem se nebavil při dokumentu o moci peněz, které mají přesah i do sociální oblasti. Schválně se vyhýbají kontroverzi o důvodu odsouzení, aby vůbec Galante přišel na natáčení. Takže to vlastně vyzní trochu jako selanka. Ale ten důvod, proč to vidět, je příběh samotného hokejového klubu, Galante juniora, hráčů a fanoušků.

Thiago Ventura: Pokas (2020) (pořad) odpad!

Jen myšlenka "jsem vtipný" a sebejistý postoj nestačí. Tohle je dobré maximálně na to ukázka, jak to nedělat - bez chemie, osobitého přístupu a charisma.

Vir Das: For India (2020) (pořad)

Pokus o retrospekci Indie a jejich atributů uměle naučený způsobem sympatického makaka. Vlastně jsem jen čekal na indické zajímavosti, ale stand-up mne nezajímal.

Michael McIntyre: Šoumen (2020) (pořad)

Afektovaný gay s rodinnýma historkama, to mi fakt nesedlo. Přestože se snaží, oblek vyžehlený, pěšinka načesaná, výsledek je spíš odrazující, až křečovitý.

Vikingové (2013) (seriál)

Tlak na rozpočet, nepěkná angličtina a tahání odkazu za ocas.

Chris Rock Total Blackout: The Tamborine Extended Cut (2021) (pořad)

Ubohé a přestože se nebojím rasistických vtipů, říct, že si "přeje, aby i bílé mámy brečely za své zastřelené děti" je odpornost a ne humor. Naštěstí to s bahna vytáhne pár nápady ohledně zbraní, ale černá nóta, které fandím, je tady až nepříjemná. Tohle není Chappelle.

Tom Segura: Sólový hráč (2020) (pořad)

Místy vtipný, místy přes čáru. Není to pecka, ale další si určitě pustím.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Nakonec solidní akční krimi s hláškama, škoda jen scénáře, který je vytažený z ... Wahlbert si s komparzem opět dokázal, že to dokáže rozjet, nenudit a zaplnit večer pro unaveného diváka.

Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America! (2019) (pořad)

Při pubescentním úvodu přichází pár dobrých postřehů, což se po půlce naštěstí obrací v dobrým standup. Dobře zahrané, skvěle podané a každopádně obhajitelně jiný styl než konkurence jako Chappelle, Burr, West a jiní.