Podfukáři (2013)

ty vole to bolo čo? :D velmi, velmi slabe...z donutenia som si to musel pozriet az do konca, ktory bol ale neskutocne slaby...film pre retardovaných..16%

Expendables: Postradatelní (2010) odpad!

strasna hlupost, horsie strávený čas si ani neviem predstaviť...pospájať najnesympatickejších hercov na svete - Stallone,Li,Lundgren,čiernyNegger,Willis,Rourke...jedným slovom hnus

Bídníci (2012)

Tí čo nemajú radi muzikály, si k Hooperovým Bedárom len ťažko nájdu cestu.Mne sa toto spracovanie Bedárov páči a radím ho na druhé miesto po Bedároch s Jeanom Gabinom.Russel Crowe je môj najobľúbenejší herec a teraz znova predvádza skvelý výkon.Hugh Jackman alias Jean Valjean trochu zaostáva,no stále je prvotriedna kvalita.Zase musím povedať, že katastrofálny bol výber herečiek.Anne Hathaway je najnesympatickejšia herečka na svete a protivná Amanda Seyfried je tektiež k ničomu.Naopak skvelé sú stará znám Bonham Carter a nádherná Samantha Barks.Skvelú rolu zohral aj Sascha Baron Cohen,ktorý pridal aj niečo z toho svojho "vtipu".Hudobne spracované veľmi dobre, ****80%****

Penelope (2006) odpad!

strasna sracka,nechapem miestne vysoke hodnotenie!!! ODPAD!!!

Bastardi (2010)

pochybujem že niekde je nejaká taká škola :) ...V Bastardoch je niekoľko závažných chýb a to sú: 1.Nápad bol určite zaujímavý, no nedotiahli ho poriadne ani do polovice. 2.Magnusek je strašný herec. 3.Aký na to mali rozpočet? 120 Kč? 4.Použiť Rytmusove sračky ako hudomny podmaz je druhá najväčšia chyba akú môžte pri tvorbe filmu spraviť. 5.Tá najväčšia chyba je angažovať Rytmusa ako herca (Mal tam síce 1 repliku, no na nej som sa smial až do konca filmu) 6.Spravili pokračovanie (odpad) 7.Spravili 3.diel (odpad)

Nezlobte, když nemusíte! (1983)

Ak to má byť myslené ako komédia, tak je vydarená. I keď je tam až moc fekálneho a rasistického humoru. No zase ak je to naozaj myslené ako dráma, ako je v popise, tak je to prepadák. 60% (keby som bol katolík, tak dám "ODPAD")

Solar Flare (2008) odpad!

jediné pozitívum je výstrih Michelle Clunie na začiatku filmu, zvyšok filmu je desný

Město v plamenech (2009) (TV film) odpad!

najhoršia kamera v dejinách kinematografie, scenár uplne dementný a herecké výkony strašné, všetko korunované hlavnou hrdinkou s fúzami !?! určite to patrí do top5 najhorších filmov, ktoré som kedy videl

Na lodi (2011) (seriál)

jeden z mojich najoblubenejsich serialov