Příběhy slavných - Dva chrámy Josefa Kemra (2005) (epizoda)

Vynikající a místy i dojemný dokument o legendě českého divadla. Už jen vědět, proč skončilo přátelství mezi J. K. a Rudolfem Hrušínským... 85%

Souboj Titánů (2010)

Některé akční scény mi připadaly nelogické a zbytečně protahované, dialogy byly debilní (ale o to vtipnější). A technická stránka? Asi jsem zhýčkán Avatarem, jelikož tohle 3D mě mnoho neuchvátilo. Nyní jdu utišit svůj neklid. 25%

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Příběh nic moc, přesto se na to díky technickému zpracování dalo koukat. Hvězda navíc za věčně nalitou kozu balící Matěje :-) 50%

Tři králové (1999)

Zajímavý námět, jehož zpracování je průměrné. 65%

Jako malé děti (1974) (TV film)

Jak jsem Čestmíra Řandu nikdy moc nemusel, tak tady byl vynikající! 65%

Jablko a jeho strom (1977) (TV film)

Nejlepší hláška přišla až nakonec: Škrtněte noc ze seznamu spánku! 30%

Poslední skaut (1991)

Průměrný akční film, ale setsakra vtipnej... Nikdo tě nemá rád, všichni tě nenáviděj. A prohraješ. Usměj se, šmejde. -Je to nebezpečný! -Nebezpečný je moje druhý jméno! -Moje zase Cornelius. Někomu to řekni a zabiju tě. Co by udělal Joe? Všechny by postřílel a vykouřil by cígo. 85%

Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde! (2009) (TV film)

Mám takový pocit, jakoby zde něktěří hodnotící dávali hvězdičky přímo knížeti a ne dokumentu o něm. Karla Schwarzenberga si velmi vážím, nicméně "Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!" mi přišlo spíš jako sled výjevů, než nějaký ucelený obraz o životě K.S. Na to, že měl dokument hodinovou stopáž, jsem se toho moc nedozvěděl. 50%