Četa (1986)

Oliver Stone vytvořil jasně nejlepší válečnej film o Vietnamu. Nejvíc jsem si užíval rivalitu mezi seržanty Eliasem a Barnesem, které ztvárnili svými životními výkony Willem Defoe a Tom Berenger. Každej divák co tenhle film viděl si hned vybaví vztyčené ruce k nebesům.

Telefonní budka (2002)

Pro mě nejlepší film Joela Shumachera i Colina Farrella. I přes to, že se film odehrává celou dobu na jednom místě je ten film neuvěřitelně chytlavej.

Nakládačka (1977)

Jelikož hraju hokej tak se mi tenhle film hrozně líbil. Hokej je nejlepší sport!!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Podle mě tenhle díl se určitě rovná (možná i překonal) prvnímu dílu. Jako u jedničky je tam všechno akce, vtip, chytrý závěr atd. Styl Guye Ritchieho mě prostě nikdy neomrzí. Robert Downey Jr. zase v roli Sherlocka úžasnej, to samé Jude Law. Ale v roli Moriartyho sem si představoval někoho jiného než Jareda Harrise, který se mi tam moc do té role nehodil. Ale zase musim chválit hudbu Hanse Zimmer. /90%

Hněv Titánů (2012)

Určitě zlepšení od nepovedé jedničky. Po akční stránce velmi dobré. Skvělý herci ( hlavně Neeson a Fiennes. Ale za se jako u jedničky to byl slabý děj, u rozhovorů sem se celkem nudil. Epická bitva na konci s velmi dobře udělanými filmovými monstry, kde nešlo, aby se člověk nebavil. Uplně bych vystřihl kýčovito scénu na konci s Perseem a Andromedou, která ten konec trochu pokazila. Ale určitě jeden z nejlepších akčňáků tohodle roku. 70%