Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Film jsem viděl asi od pulky ale větší slátaninu jsem fakt za poslední roky neviděl,film je o ničem a to že se na sci-fi kouknu ale tohle jako by se zastavil čas ani efekty nebyly na dnešní dobu ucházející.Ti co tehle slatanině dali velké hodnocení tak beru že jsou to žrouti Hvězdných Válek.Dal jsem 2 hvězdy ale spíš asi jen za snahu něco oživit co už je dávno mrtvé.Film je pořád to samé jeden umře přijde další,nejdříve je na straně dobra pak se přidá na stranu zla.Film je tak pro děti do 10 let.Myslím že už by raději neměli natačet pokračování,ale počkat oni vlastně musí nebo by ta holka ten meč držela na dosmrti to bylo asi jediné co mne pobavilo.

Divergence (2014) odpad!

No stačila mě ukázka abych řekl že raději dám 200,- kč bezdakovi než dát za tuhle slátaninu a když čtu co tu všichni píšou tak jsem asi i ušetřil 139 min života

Battlestar Galactica (2004) (seriál) odpad!

Vím že tenhle seriál je už starý 10 let ja se k němu dostal až nyní a to je že jsem viděl jak ho tu každej chválí dokonce někdo tu napsal že to je extáze.Já po s hlédnutí pilotního filmu a 3 dílech 1 řady bych to na extázy neviděl viděl jsem dost seriálu abych odhadl kdo je hlavní hrdina a podobně ale tady nějak poříd tápám herci tu jsou nevýrazní a někdy až nudní zatím musím říct že je to spíš ukecané než akční.Natočené to není špatně ale myslím že lidi co tohle natáčeli vubec nevěděli co s toho bude a jako že lidstvo napadnou roboti tak tohle už zmínil Čapek v RUR a když někdo řekne že BG strčí do kapsy hravě třeba Startrek nebo hvězdnou branu tak to už fakt nepobírám.Myslím že tenhle seriál se moc přecenuje ale zatím je tu nuda ale ty dvě hvězdy si to asi zalouží max tři ale na víc to rozhodně nemá jen bych chtěl dodat nebýt serialu Hvězná brana a Startrek tak by možná tahle nuda ani nevznikla PS:jen dodám že po zhlédnutí 2 řad je film pořád nudný jak nazačátku takže ty 2 hvězdy co jsem dal si nezaslouží ani to je to odpad a nechápu lidi kterým se to líbí

Gravitace (2013) odpad!

Film jsem po 50 minutách vypnul pustil jsem si ho jen pro to že každej o tom basnil a že prý nejlepší film roku to že tam hrajou 3 lidi pak 2 to bych ještě možna vzal koukal jsem na to v HD abych teda viděl ty efekty no moc jsem jich teda neviděl to už víc efektu jsem viděl v jiných filmech to že to nema příběh jsem taky věděl tak proč do ted nechapu jak tenhle film muže bejt nej film roku možna bych ho dal jako za nej horší film roku to jo to bych pochopil a myslím že 83% hodnocení si nezaslouží ani náhodou že to je sci-fi,drama to chapu ale Thriller ? to fakt nepobíram Herci ve filmu no Clooney tak ten by šel je pěkně ukecanej a snaží se to cele zvládnout Bullock tak tu jsem málem nepoznal okudlana na kluka podle hrnce no a za těch 50 minut filmu lítala z jednoho maleru do druheho že tu roli mohl hrát každej.Tenhle film mě totalně zklamal jak po hereckém výkonu tak i po celkovem dojmu

Machete zabíjí (2013) odpad!

teda musím říct už na začátku jsem byl zmatenej Machete ala hvězdné války no ale pak co jsem viděl to jsem snad nepochopil přišlo mě to jako nějaká divná ulítlá parodie s komedií dohromady scénář snad psal nějakej 10 letej kluk s léčebny čekal jsem nějake pokračování prvního dílu který měl něco do sebe ale kdyby tohle nenatočily ušetřili by prachy nechci být sprostý proto si ty slova necham prosebe ale tenhle stupidní film bych nedoporučil snad nikomu

Živí mrtví (2010) (seriál) odpad!

Zatím jsem viděl druhý dil první serie možná tenhle seriál má úspěch ale nějak postrádám zásadní věc bud mě to uniklo a nebo nevím ale až tady čtu že byla nějaka apokalypsa. Proč apokalypsu nedali do prvního dílu aby člověk viděl co se stalo a ne že postřelí poldu a pak ukážou jak se probudí v nemocnici.Jako že tenhle seriál ma už 4 řadu mě docela překvapuje myslím že tohle mohly udělat max do šesti dílu a možná i to je moc celkově vzato po dlouhé době zas jeden serial který nemá co nabídnout

České století (2013) (seriál)

Pěkně natočené a poučné i když si myslím že některé sceny jsou jen dohady ale jedna věc mě fakt dostala že Hitler uznal slovenskej stát a čechy ne.Doufám že ty další díly budou taky tak dobře spracovane zatím je jich 5 a koukám že jich ma být 9.Krátce řečeno jednou se zase české televizi něco povedlo

Zlo (2012)

Dal jsem jednu hvězdu a to za snahu amaterů po 10 minutách jsem to vypl myslím že na slovensku by neměli natačet takové filmy stačí když to natáčí v americe.Možná jako B horror by to mohlo mít úspěch a nebo jako dokument možná.Chvíly jsem přemýšlel ale připomělo mě to záhada v blairwitch taky amaterák bez následků na úspěch.