Rod Draka (2022) (seriál)

A i to je moc , po třetím díle už jsem neměl dal chuť koukat .Herci nemastný a pak ty černoši .Jak se tohle někomu může líbit .Hra o trůny super , ale tohle je traparna

Princezna zakletá v čase (2020)

Tak nečekal jsem že uvidím Na Hromnice o den více po Česku .No pohádka je tak tragická že jsem to ani nedokoukal .

Jan Žižka (2022)

Špatný to nebylo když to budu brát jako film .Jakl by si měl asi nejdříve něco zjistit než začne natáčet .O oko přišel Žižka v dětství to je jen asi zlomek nesrovnalosti .A pak když chci točit něco českého tak tam neobsadim cizince .

Divnosvět (2022)

Špatne by to nebylo až na to že už i do pohádky tahají buzny .No ale co člověk může chtít po Američanech .Chudák zakladatel Disney se musí obracet v hrobě .

Wednesday (2022) (seriál)

Koukal jsem se na to jen proto že jsem pořád viděl video jak tancuje a asi všechny slečny se zbláznili a napodobují hlavní hrdinku .Nic méně seriál není špatný ale žádný zázrak to taky není .Rodiče Wednesday se nějak nepovedli .Gomes je fakt spíš tlustý prase.Morticha taky nic moc .Jestli bude nějaká druhá řada tak tu si nechám asi utéct .Seriál je prostě o ničem

Moon Knight (2022) (seriál)

Nečekal jsem že Marvel hledá dno hnoje .Tohle je fakt sracka .

Paroží (2021)

Totální nuda nechápu proč se to nejmenuje vendigo .

Příchozí (2016)

Dal jsem jednu hvězdu asi za snahu něco natočit.Film je totální blbost že fakt jsem se chtěl zabít.Pořád jsem čekal nějakou akci nebo něco a furt nic pořád jen keci keci keci a zase keci.A fakt nechápu jak někdo takou blbost mohl natočit.

Captain America: Občanská válka (2016)

Hrozná nuda kdy clověk po pulce filmu chce utect a nebo to vypnout a ono to nejde protože jste dali 250 za kino,takže doufám že už podobnou sračku neuvidím

X-Men: Apokalypsa (2016)

Na film jsem šel v obavách s komentářů co jsem tu četl, nejsem žádný zažranec Marvela a proto nechápu jak tu všichni kritizujou jak je to strašný a že herci jsou trapný a podobně.Film mne nadchl a byla to prostě super podívaná.A oproti třeba Captain America obcanska valka je film x men proste super a pobavi, Capitan je fim u ktereho jsem se chtěl zabit po pulce filmu.X meny doporučuji