Pták na drátě (1990)

Jedinou vadou je šílené ječení v akčních scénách Goldie Hawn v podání našich dabérů, jinak jsem se , a to hlavně v první polovině, dobře bavil. 74%

Formula One Review 2004 (2005)

Příjemné zavzpomínání na asi nejlepší sezónu Michaela Schumachera, kdy jsem si závody nahrával na VHS a pouštěl několikrát dokola. Škoda Monaka a Šanghaje. Rozhodně zkouknu ještě jiné sestřihy, kdy jsem mu ještě nefandil. 95%

Paul Van Dyk: Evolution, Launch Event Berlin 2012 (2012) (koncert)

Jako první hodnotím, jako první komentuji. Konečně se mi to povedlo. Slyšel jsem od něj už lepší, než je tento. Poslechl jsem si jen 2 hodiny, z toho nejlepší byla zhruba 60. - 90. minuta. 65%

Divoši (2012)

Kdyby to režíroval někdo jinej, tak by byl film poloviční. A jak je u Stonea zvykem, alespoň to malý rýpnutí do USA nesmělo ke konci chybět. 82%

Nejvyšší nabídka (2013)

Film, který mě zaujal od prvních minut a dokázal si ho udržet na počáteční úrovni skoro celý film. Závěr filmu jsem opravdu nečekal. Skvěle zrežírováno, příjemná hudba a Geoffrey Rush, Jim Sturgess. 94%

Nenapravitelní (1980)

Další z francouzských komedií, která nemá chybu. Vrcholem jsou pasáže s vtloukáním vědomostí studentům v kabince a potom samotná maturita. 90%

Zelenáč (1990)

Akčňák s typickými Clintovými hláškami a s jeho jedním naprosto legračním výrazem v obličeji, když dostal bouchačkou po hlavě v 57:50 minutě. Ten mě fakt pobavil. Přišlo mi, jako by to nečekal. Jen přechod Sheena na drsňáka mi přišel až moc drsný. Honička na letišti perfektní. 76%

Žena za pultem (1977) (seriál)

Na rozdíl od Muže na radnici nebo Okresu na severu zde komunistická propaganda tolik není, řekl bych asi tak jako v Chalupářích. Dietl vystihl v každém dílu jiný problém, který mohl být v této profesy. U seriálu jsem se hodně nasmál. Anna Holubová se s nikým a ničím nepáře, všichni si ji oblíbí a stane se krkem, který hýbe celou hlavou a ještě jsou za to všichni rádi, což považuji za asi největší slabinu seriálu. Menšík a Maciuchová se mi líbili nejvíc. 72%. Viděno celé.