McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Příjemný sportovní snímek, který zaujme, pobaví u dojme. neuvěřitelné, kolik toho tito "obyčejní" kluci dosáhli stejně jako Martina Sábliková, na kterou jsem si při sledování tohoto filmu několikrát vzpomněl. výborný Costner a co se mi ještě líbilo, byl přístup trenéra - šel si vyzkoušet práci na poli .... 76%

Tři bratři (2014)

První dvě pohádky mě vůbec nezaujali, kdybych to neviděl na návštěvě s dětma, vypnul bych to po pár minutách, ale nakonec jsem rád, že to tak bylo, protože poslední příběh s Chýlkovou, Polívkem a skvělou hudbou neměl chybu. 55%

Pollock (2000)

Nejlepší byla na celém filmu asi scéna z 69 minuty. Jo jo, když je žízeň, tak to se nedá počkat. 71%

Země lidí (2011) (seriál)

Některé podmínky, se kterými se musí lidé vyrovnat, aby mohli přežít, jít do školy nebo k lékaři, aby se ji vrátil zrak apod. na mě hodně zapůsobily. Ve srovnání s nimi máme pořád hodně lehký život. 83%

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Film, u kterého jsem dlouho přemýšlel, jak jej ohodnotit. Na jednu stranu výborný humor, s napětím člověk čeká, kam jej stopy zavedou, ale místy, a ve druhé půlce filmu více, nudné scény, ale nakonec se přikláním k vyššímu hodnocení. 74%

Vyloženě rodinná historie (1969) (TV film)

To je povedená rodinka. Dva flákači a vyžírkové vládnou celý rodině a ještě to hrajou tak, že mají podporu otce. A když něco provedou, mistrně to svedou na jiné. Radost tam bydlet. A když nastane změna, „rodinné“ prostředí je tak zkažené, že je nakonec vše při starém , jen se prohodili aktéři. 65%

Roseannin hrob (1997)

Správně střeštěný film. Reno se pro tuto roli hodí výborně. 73%

Před půlnocí (2013)

Totálně nezáživný kecy o ničem skoro celý film s totálně nesympatickou a otravnou ženskou. 23%

Na hraně zítřka (2014)

První dvě třetiny perfektní, poslední ztrácela svůj šmrnc. Cruise si roli užívá, je to podle mě nejvíc vidět v druhé polovině filmu ve scéně s generálem. Celkově je to ale nejlepší film, jaký jsem letos viděl v kině. 85%