Pařba na třetí (2013)

První polovina nic moc, i když občas něco vtipného. Od druhé poloviny začíná opravdová jízda. Tento díl se vydařil, hlavně ten konec a pro mě je to dokonce lepší než pařba ve Vegas :) Doporučuji zhlédnout.

Mravenec Z (1998)

Jeden z nejlepších animáků. Tenhle film mám rád pořád, už jako malý jsem ho měl rád a to stále platí :)

Hodina pravdy - Masakr na střední škole Columbine (2004) (epizoda)

Zajímavý dokument, který byl hlavně skvěle zpracován. Bylo zde sice citování z deníčku a prozkoumávání toho případu, ale i tak mnohé otázky zůstávají nezodpovězenými. Rozhodně zajímavý dokument a doporučuji pustit :)

Terkel má problém (2004)

Hlášku jako : ''Ještě, že ta tlustá kráva nespadla nikomu na hlavu'' si budu pamatovat hodně dlouho :) Super komedie.

Blesk (2011)

Ten kdo má rád Jasona, tak se mu film bude líbit. Ale ten kdo ho v lásce nemá nebo ho moc nemusí, tak ten ať si tento film ani nepouští. Chybí tu určitě kvalitní příběh. Například jsem nepochopil proč část filmu byla o nějaké policajtce, co vůbec nebyla zajímavá. Ale dávám 4* jednak, že jsem fanda Stathama, ale taky za pár pěkných fight scén :)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Je smutné, že z mého oblíbeného filmu se stalo tohle. I třetí díl mi přišel slabší, ale furt to bylo na tři hvězdy. Tady je humor na úrovni šestiletých dětí. Přijde mi to, že to má moc moderní prvky. Chtělo to zůstat u té originality, které 1 a 2 díl dělal tak neskutečně zajímavým. Škoda, ale co se dá dělat no :)

Scary Movie 5 (2013)

Místy jsem se docela bavil. Občas mi, ale scény připadaly opravdu dosti trapné. Film bych si znovu už asi jen tak nepustil, možná po nějakých měsících svého života :) Určitě stojí se na to podívat, ale kdo nemá rád sérii filmů Scary Movie, tak se zřejmě nepobaví, jelikož spolu s druhým dílem se jedná o nejslabší díl :) 2-3 hvězdy, ale za pár vtipných scének musím dát 3 :))

V peřině (2011)

1 hvězda za to, že se to natáčelo u nás ve městě :)