24 hodin (2001) (seriál)

Pecka. Pecka pecka pecka, naprostá pecka. A devátá řáda už úplně totální pecka.

Zločin (2011) (seriál)

Mazec. První dvě sérky dobrý, ale třetí, to je naprostá laskomina! Na úrovni True detective. EDIT: 4. řada je opravdu krásnej záver božího seriálu a upravuji - je to lepší než True detective. A Holder je prostě sympaťák roku.

Komando (1985)

Akční klasika, na níž jsou nejlepší ty hlášky Bennetta a Arnieho. V úplným top akčňáků s Predátorem, Termíkama a Die Hard to nejni, ale hned pod nima spolu s Rambama jo.

Serenity (2005)

Těžce podhodnocená záležitost, nejspíše těmi samými blbečky, co neviděli Firefly, nej scifi všech dob... A tohle prostě a jednoduše oddělit nejde. Firefly je naprostá legenda, bohužel neuzavřená, tak se o to Whedon pokusil tímto filmem, který konečně přinesl odpovědi na klíčové otázky v seriálu. Má to spád, má to i nějakou tu akci, nicméně 90% toho příběhu je ve firefly, takže sledovat to samostatně, nedejbože hodnotit, za to bych dával ban :-)

Predátor (1987)

Do dnes to asi nikdo úplně nechápe, ale John McTiernan vytvořil s rozestupem pouhého 1 roku něco, co už asi navěky zůstane nepřekonatelný. Jako jo, Cameron má taky slušnej počin: 84 Termík, 86 Vetřelci, to jako můžu, nicméně udělat Predátora a rok na to Die Hard a vytvořit dvě naprostý akční klasiky, který stojí na samým vrcholu žánru a ani ten Cameron je nakonec nepřekonal, to teda respekt.

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

I trojka mi po letech prijde nejaka slabsi... uz to neni takova legrace jako v 10. Prvni dil je nejlepsi.

Gravitace (2013)

Ufff, no jak uz tu nekdo psal - STRHUJICI ZAZITEK. A pritom takova blbost, co? :-)

Fantomas se zlobí (1965)

Vynikající Finé, Demongetka sexy jak nikdy, ale jinak o dost slabší než první díl. A nebo už mi to jen po letech nepřijde taková sranda.

Střihoruký Edward (1990)

Vizuálně tradičně perfektní Burton, ale ten Edward je prostě na odstřel.