Dogville (2003)

Zde je alespoň Nicole Kidman, na kterou se vždycky dobře kouká, jinak je to ale podobně příšerné jako Tanec v temnotách. Dalším "filmům" tohoto šílence už se raději vyhýbám jako čert kříži.

Tanec v temnotách (2000) odpad!

Jeden z nejpříšernějších filmů, co jsem kdy viděl, možná vůbec ten nejpříšernější. Ani Catharine to nezachránila, a to ji mám tak rád. Kdo má rád prvoplánové ultrapřehnané superemocionální megavýlevy alá Shawshenk a Zelená míle, jistě se v tom najde, jinak doporučuji vyhnout se obloukem, mně už ty 2h nikdo nevrátí :-/

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Dřívě mě to bavilo, ale pak se Kraus nějak okoukal a začal být víc a víc trapnější. Jeho synek navíc obludně przní jeden song za druhym, za to dolů tak 3 hvězdy.

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2013) (pořad)

Skutečně to nic moc neřeklo a docela mě to zklamalo. Nicméně za ten úsměv na konci dávám jednu hvězdu, takle s takovym tim "jen počkejte, zmrdi" v podtextu se uměl naposled usmát snad jen legendární vykuk Džej Ár v Dallasu. Nicméně zaplaťpánbu, že sem se nemusel koukat na Švácu, jeho novoroční obhajoba Kalouska, to by bylo ještě daleko horší...

Světáci (1969)

Jedna z nejlepších českých komedií. Možná vůbec nejlepší, díky tý sestavě.

Popelka (1969) (TV film)

Pohádka mě moc nevzala, ale kdykoli se objevil Tříska a něco zanotoval, tak to bylo žrádlo.

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Kdysi hit, ale u mě se to do srdce zapsalo až geniálníma sestřihama Péťi Čtrtnička. "Nááááázdar ty kurvo, co ty prachy???" - "Tady Sova, senior." Bez této hlášky si v naší kapele již nelze představit jediný telefonát.

Leon (1994)

Vynikající Gary Oldman a taky hodně dobrá Natalia Portman!

The Jay Leno Show (2009) (pořad)

Podivnej moderátor. Vůbec mě nebaví, naštěstí to ale zachraňujou hosté.