Saturday Night Live (1975) (pořad)

Děkuji tomuto pořadu hlavně za perfektní vystoupení Nirvany a dalších legend.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Zpočátku vynikající, časem ale dost uvadající seriál.

Ztraceni (2004) (seriál)

Neuvěřitelná zhovadilost, která se zamotává a zamotává, až se v tom utopí i sami autoři. 1 hvězda za Maggie Grace.

Šíleně smutná princezna (1968)

Tady je ta Vondráčkajda snad stejně sexy jak Kubiška v klipu k Depeši. Těch 5 hvězd hlavně za její obličejík a pak za perfektní písničky.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Lepší než americký animáky, v těch si Tom před honem na Jerryho nikdy nezapálil cígo a nenakop sousedovic kočku doprdele! Supr hlavně s českym dabingem, kde vlk je správně drsňáckej a zajíc naopak božsky připosranej.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

:-/ myslel jsem, že se pobavím, ale nechytl mě ani tento humor, jestli tam teda nějaký je, tak jde mimo mě, ani žádná z postav, všechny mi přijdou až moc přes čáru. Čili za mě bohužel nepochopeno, ale nechci dát odpad, protože snaha na hercích vidět je.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Některé díly úžasně mrazivé, se skvělou atmoškou - ten jak se topí lidi v bažinách, Studna, Kvadratura, jiné díly úžasně k popukání - Mimikry, některé ale bohužel slabší. Jinak by to bylo 5 hvězd jak vyšitejch, ať si kdo chce co chce říká. Jestlipak místní bambulky, co dali "odpad", nadělili stejně i britskejm Profesionálům (jeden z mých nejoblíbenějších seriálů), kde je to zas ve spoustě dílů propaganda z opačný strany, plus všem těm Rambům a dalším super americkejm akčňákům, z kerejch propaganda přímo prýští... tam ste vodpad nedali? Tak to jděte víte kam...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Druhá série jeden z vrcholů žánru geekovskejch komedií (za ni by bylo 5 hvězd). Hlavně díky talentu Simona Helberga. Od třetí série to už ale taková bomba není. I tak stále solidní zábava.