The Doors (1991)

Tu nieje o čom, tento snímok Kilmera je fascinujúci. The Doors je hudobná legenda a tento počin vám len priblíži život hlavne jednej z najväčších hudobných legiend, ktorá patrí do legendárneho klubu "27" podobne ako Kurt Cobain, Jimi Hendrix atď.. 90%

Lovci lvů (1996)

Skvelý film v perfektnom Africkom prostredí so zaujímavým motívom, výborným Douglasom a Kilmerom. Už len samotná myšlienka je fascinujúca a tento film ju pekne premieta do filmovej reality.. 85%

Zjizvená tvář (1983)

Skvelý filmový zážitok nám ponúkne opäť bezchybný Al Pacino v podaní Tonyho. Je až neuveritľné ako dokáže Al zahrať mafianske úlohy. Zápletka, dej je skovstné dielo a Scarface sa zaraďuje medzi popredné filmy s mafianskou tematikou. 95%

Mrazík (1964)

Stará sovietska klasika, bez ktorej si neviem predstaviť Vianočné sviatky niekoľko rokov späť. Typická rozprávka, ktorá aj napriek x videniam je stále pozerateľná.. 80%

Bruno (2009)

Bruno je príklad presne toho, že všetkého moc škodí a to čo skvele bavilo v Boratovi je tu celé tlačené nasilu.. Nadarmo sa nehovorí, že aj majster tesár sa utne Cohen to pochopil. O to viac zažiaril a prekvapil v tohto ročnom počine Diktátora.. Bruno = 65%

Thor (2011)

Konečne na plátno sa dostal aj európe pomenej známy Thor. Tento počin Branagha ponúka kvalitnú akciu pri ktorej sa človek nudiť nebude 80%

2012 (2009)

Kvalitné 4 hviezdy, zaručene jednom z lepších katastrofických filmov.. 80%

Správci osudu (2011)

Príjemne prekvapenie so zaujímavou myšlienkou a skvelým Damonom. Mať taký klobúk hm 85%

Agent bez minulosti (2002)

Každý fanúšik musí vidieť a poznať príbeh agenta Bourna.. Jeden z tých TOP movie 90%

Bourneův odkaz (2012)

Nerozumiem tomu hodnoteniu, že len 69%. Bournov odkaz nám čo to napovie o nasledujúcom vývoji jednotlivých operácii a o osude Aarona Crossa v ktorom sa perfektne prezentoval Jeremy Renner, jedine čo mu môžu niektorí vyčítať je pomalší rozbeh ale nakoľko sa dozvedáme spojitosť s jedotlivými osobami a programami je to logické.. Bournov odkaz ma potešil, tých 134 minút ubehlo ako voda a ja som preberal jednu informáciu za druhou a spájal si ich s prvotnou trilógiou. No už teraz sa teším na to čo nám ponúknu v zaverečnom filme, kde bude Jeremy (Cross) po boku Damona (Bourn) a, že to nebude náklad? o to by som sa nebál.. 85%