Love (2011)

Pre slovensku filmovú "dedinku" sú Lóve príjemným prekvapením a konečne filmom čo nenesie nálepku prepadák. Po dlhšom čase vznikol aj tu film čo má vcelku hlavu aj pätu a získa si sympatie hlavne mladých. Trošku epic je, že veľa vecí z filmu sa v Blave skutočne deje a tí, ktorí tam hlavne študujú a bývajú po intrakoch dobre vedia čo mám na mysli.. Na slovenské pomery 70%

Simon Sez (1999)

Dennis to prepískol a tento nepodarený snímok len potvrdzuje jeho úpadok. No na filmovom plátne sa ani zdiaľky nevyrovná tomu Rodmanovi čo hviezdil v NBA.. 20%

Jumper (2008)

Prvotná myšlienka filmu vyzerala skvelo, len škoda, že to spracovanie nedopadlo tak ako mohlo. Celé je to akési nezosúladené a chýba tomu "niečo" čo by z tohto inak podpriemerného snímku spravil príjemne prekvapenie.. 40%

Spy Kids 4D: Stroj času (2011)

Neskutočný čaj. Prvotný myšlienka trilógie sa ešte dala zvládnuť aj keď úpadok tam bol viac než citeľný ale 4? w.t.f.strata času..

Méďa (2012)

Jedno z tohto letných prekvapení. Veľa, veľa zábavy, trefných hlášok a skvelý Mark. Po 27 rokoch návrat aj veľkého záchrancu Flasha Gordona, ktorý to tam riadne rozbehne a presvedčí vás, že aj v dôchodkovom sa dá zažiť párty. Ja som sa neskutočne bavil a Macík bol fakt trieda v ktorom nemáte čas si vydýchnuť. Jedna myšlienka, ktorá sa ťahala takmer polovicu filmu mi ale nedá a to, že kedykoľvek budete s niekym chodiť, vždy ta baba skôr či neskôr začne tlačiť na vás aby ste si podobne ako John urobili poriadok vo vzťahoch s priateľmi, v živote a začali sa venovať len a len jej. Vždy je ten vzťah o kompromisoch ale není nič horšie ako keď začne baba tlačiť na vás. Na šťastie Lori to pochopila a záver tak dopadol s úsmevom na perách ;) 85%

Hancock (2008)

Kopec akcie, veľa bavenice a opäť skvelý Will Smith. No napriek tomu to na mňa pôsobí ako priemerná akčná fantasy, ktorá ale nenudí.. 70%

Já, robot (2004)

Dokonalá robotická show. Nezabudnuteľný Will Smith a príbeh o tom ako to možno niekedy v budúcnosti bude fungovať.. 85%

Kick-Ass (2010)

Čítal som veľa pozitivných komentárov. U mňa to až tak nefungovalo, no napriek tomu je to nadpriemerný film, ktorý si zaslúži 80% ..

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Komunistický hrdina, ktorý vždy na všetko príde a odhalí. Väčšina príbehov je spracovaná vcelku kvalitne aj keď niektoré diely mali bizarné prečinenia.. Komunistická propaganda.. 60%