Muž z Ria (1964)

Stáří filmu je až přespříliš a táhne tím ke dnu úplně vše. Pravda... Belmondo, Dorléac, i další jsou dobří, ale to bohužel nestačí. Navíc často dlouhé nic neříkající scény pouhého utíkání .. no to byla fakt nuda.

Umělec (2011)

Možná kvalitně natočený, ale já nesnáším tenhle typ filmů (bezzvuku a černobílé).

Grandhotel Budapešť (2014)

Nuda, nuda, nuda. Pár úsměvných momentů, pěkné pestré kulisy, ale jinak nezajímavý děj (často bych řekl až zbytečně vleklý děj) a celkově promrhaných 100 minut.

Melancholie (2011)

To byl jeden z nejhroznějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Povšimněte si ale, že píšu "nejhroznější", ne "nejhorší". Rozhodně totiž filmu nemůžu upřít dramatično, super atmosféru, dokonalé herecké vystoupení, tajemno a především nebývalý cit na psychologické deptání diváka. To všechno je na nejvyšší příčce, ale... nelíbil se mi vůbec, absolutně nic mi nedal a i teď (den poté) to beru jako promarněné 2 hodiny života. Bohužel asi nejsem cílová skupina, ke které film směřuje.

Láska na druhý pokus (2004)

Film přecpaný emocemi, který vás prostě donutí brečet. Dlouho sem balancoval na hranici 2-3 hvězd (především pro počáteční nicmoc výkon Paula Nichollse), ale nakonec skrz hlavní myšlenku a také kvůli úžasné Jeniffer Hewitt, jsem jinak prostě rozhodnout nemohl.

Spider-Man 3 (2007)

Že se z Harryho stal padouch beru. Černá hmota taky celkem dobrý, i když její vznik je dooost přitažený za vlasy. ALE co je příšerný ... každý ví kdo je Spiderman + pořádají se akce kde se to ještě každý dozví ? Peter se líbá s naprosto cizí holkou ?? Hřeb filmu je ale postava "písečného muže", což je opravdu ta poslední kapka, která film tahá ke dnu.

Vesnice (2004)

No... zajímavé, třísklé a neukončené. Asi nějak takto, jinak sám nevím, co jiného na to říci.

Válka světů (2005)

Poněkud urychlený konec trochu kazí celkový dojem, ale jinak dobrý film. Tom Cruise byl sice ze začátku nebývale nervozní, ale postupně se vrátil ke své herecké pohodě a film držel. Ztvárnění super, zvuk a celkové efekty už lépe nešly.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Nerad hodnotím film bez dokoukání do konce, ale tohle byla tak strašná nuda. Nový strašný Asterix, nudní (skoro by se dalo říct až přespříliš nudní) angličané a hlavně... téměř žádná akce ani humor.

Těsně vedle (2007)

Vtip je sice super věc, ale mělo by se vědět, kde jsou jeho hranice. Film má spoustu vtipných scén, opravdu spoustu .. nicméně kazí ho množství scén, které jsou už vážně moc, bohužel.