Jak prosté (2012) (seriál) odpad!

Ať je to jak chce, Sherlock Holmes a John Watson byli, jsou a vždycky budou muži, NIKDY JINAK.

Sběratel kostí (1999)

Trochu nuda, dějově i herecky. Ze začátku (zhruba půl hodiny) se zdá být vše velmi dobré, ale pak už to jde celkově dost skopce, bohužel.

Voda pro slony (2011)

Celou dobu mi tento snímek připadal takový zvláštní a nemůžu si pomoct, prostě mě vůbec nezaujal. Děj dobrý, obsazení dobré, a obecně nelze moc co vyčítat, ale ..... nezaujal prostě.

Moje krásná učitelka (2011)

Sice se tento film Tomu Hanksovi dějově tolik nepodařil, a to obzvláště konec je dost divný. Ale vtipnost mu upřít opravdu nejde, bavil jsem se moc. I za to hvězda navíc.

Nepodepsaný knoflík (2003) (TV film)

Oldřich Vlach hraje skvěle, přesvědčivěji by to zahrát snad ani nešlo. Škoda jen toho zvláštního konce.

Komando (1985)

Arnold prostě dokáže vyrvat holýma rukama úplně cokoliv :D

Čarodějův učeň (2010)

Velmi dobré efekty, hudba a zpočátku to rozhodně nevypadá zle .. ale nevim, ke konci už mi to přišlo takové slabé. Herci byli dobří, ale prostě nemám rád filmy, kde se z kouzelnického laika během necelé hodiny stane expert v magickém oboru a hýří schopnostmi, které staří mazáci i přes dlouholetou praxi prostě nemají.

Nestyda (2008)

Nicmoc film, ale pár vtipných momentek tam je. Každopádně právě Macháček dodal druhou hvězdičku !

Něžné vlny (2013)

Být takových českých filmů víc, určitě bych se na ně začal dívat častěji. Výborně podaný film, který pohodovým způsobem shrnuje minulou dobu a s vtipem o ní pojednává. Navíc herecké výkony Hartla, Dyka a dalších jsou dokonalé.

Notting Hill (1999)

Oddechovka, v které jsem si především užíval skvělého hereckého výkonu Hugh Granta. Nicméně ke konci, už mi to jeho vymrkávání taky trochu vadilo. Jinak ještě parádní "rodinka" správných bláznů .. moc dobře sestavené.