Top Gear (1978) (pořad) odpad!

Viděl jsem jeden díl a opravdu mě to doslova umučilo... Tak odporný pořad jsem neviděl už dlouho a k tomu všemu ještě trapní moderátoři co ze sebe dělají ty největší debily všech dob!!

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Hnusně pleskatý film se sračkoidním scénařem... Hodnocení nespraví ani Gérard Depardieu!!

Sinister (2012)

Ach jo, další z hororů co se rovnají bezmyšlenkovitému SAW z mnoha díly. Počkat, tohle je extra speciální horor, co mě opravdu vyděsil, do nějaké určité roviny beru horory jako komediálně pojaté filmy co se snaží diváka vyděsit k smrti. Tento mě tak vyděsil a ještě měsíc po tom jsem měl psychické následky, které bych nerad veřejně zmiňoval

Zachraňte vojína Ryana (1998)

S nadsázkou se dá říci, že v hloubi duše tohoto filmu je někde ukrytá komedie, přičemž historici a znalci na toto téma to můžou uznat. Vylodění na pláži Omaha přineslo v tomto filmu prakticky do tečky a čárky pravdivý příběh a dokonce i scény. Tom Hanks tomu ještě přidává a to tak, že člověk doslova u tohoto filmu zabrečí.

Forrest Gump (1994)

Až sci-fi scénář, který povídá o debilovi s IQ šneka a rázem změní Ameriku, k tomuto není co dodávat...

Game Page (1998) (pořad)

Jediný herní pořad, který v Česku stál za to, ostatně dnešní pořady se mu už nevyrovnají a vždy zůstane v mém srdci ... :)

Dr. House (2004) (seriál)

Gregory House se sršitým vtipem pro humor a k tomu ještě skvělým dabingem je nejlepší doktorský seriál posledních let. Konkurenci se rovnat bohužel nemůže, je snad jaké?!... Seriál o léčení záhadně nemocných lidí, osobně mi připadajících až přehnaně pokusní králíci ve vědeckém centru NASA. Pro svou genialitu a nápad má ode mě plný počet bodů

Dexter (2006) (seriál)

Totálně neznámí herci v tak skvělém trháku co prokopl filmografii(hlavně v seriálech) na té nejvyšší obtížnosti. Seriál jsem si oblíbil, zvlášť pro svou genialitu a taky možná pro své seriálové charisma, kde každý díl je sem tam nadávka a sem tam vtípek až úchylnosti v podobě vraždění nahatého chlapa na stole...

Simpsonovi (1989) (seriál)

Legendární seriál pro infantilní úchyly, co se tímto baví? Je to sice mírně přihřáté, ale většinou se to rovná takovému záchvatu smíchu, že bych se nedivil, kdyby to někdo nesnášel. Homer má co do sebe stejně tak jeho rozmazlený synátor Bart a jeho dceruška Lisa - ty děti mě bavit nepřestanou nikdy.... Nechť žije tento seriál na věky

Ve stínu (2012)

Komunistický režim v 50. letech byl velmi frustrující, film pojednávací o tomto tématu, kde vládne nezákoně "politická mafie" s delegací, jenž se snaží frustrovat občany až do sebevražd nechť úchylných násilností proti právům.