Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po dlouhé době konečně pravé Prcičky se všemi postavami, které známe z prvních dvou filmů. Po zkušenostech s paskvily typu Na táboře a Kniha lásky jsem toho ani moc neočekával. Ale bavil jsem se víc, než dost. Jimmův fotřík opět stylově radí a má ještě stylovější hlášky, Stifler je furt Stifler a navíc se objeví Finchova máma. Dávám 5!

Vyměřený čas (2011)

Skvělá metafora na dnešní svět ovládaný penězmi. Kdo dá méně, než pět hvězdiček, zřejmě nepochopil pointu filmu, nebo má doma v trezoru pár tisíc hodin :))

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Jako malej jsem ten film žral a vždycky jsem se na to koukal, když to bylo v TV. Teď už bych se na to koukal snad jedině kvůli Sandře a kvůli závěrečné scéně, když ta loď vjíždí do toho přístavního městečka. Ale protože je to film mého dětství, dal jsem 4 :)

Trasa (1978)

U tohohle filmu jsem dělal totéž, co u Blízkých dálek.... Soustředil se jen na ta auta. Jinak je to vlastně soutěž dvou řičičů, kdo pojede víckrát a kdo získá tu sestřičku...

Blízke diaľavy (1979)

Film nemůžu zhodnotit, protože jsem příběhu pozornost nevěnoval.... Koukal jsem na to jen kvůli Tatrovkám :D

Agent bez minulosti (2002)

Od filmu jsem očekával pořádnou akci a tu jsem dostal. Ale to nebylo všechno. Film s parádním spádem, propracovaným příběhem a spoustou zvratů a překvapení. Hlavní hrdina je sympaťák a navzdory tomu, že si nepamatuje lautr nic, se se vším opravdu stylově vypořádává. Nejde hodnotit jinak, než 5 hvězdičkami.

Grave Encounters (2011)

Další z nepřeberného množství "found footage" filmů, tentokráte zasazený do prostředí bývalého psychiatrického ústavu. Bohužel, atmosféru první poloviny filmu (zvuky, otevřená okna, zpřeházené chodby) mi totálně zkazili pacienti se srandovně velkýma tlamama a ruce vylézající ze zdí a stropů. Kdyby si tyhle dvě věci tvůrci filmu odpustili, filmu bych dal 4 hvězdičky.