Fantomas (1964)

Tento komentář nemá žádný obsah, protože toto filmové dílo není třeba komentovat.

Hlava státu (2003)

Je to oddychovka, která pro mě zároveň ani tak oddychovkou není. Je to spíš reklama na hiphop a rap.

Transformers (2007)

Tento kult šel naprosto mimo mě, ale tím více jsem se mohl těšit, co se předemnou odehraje. Byla to opravdu fantastická podívaná /konečně v pořádném kině/ s perfektním zvukem a hustou akčárnou, kterou Bay zvládá prostě dokonale. Zatraceně dobrý film!

Pošetilost mocných (1971)

Typická Funesovka, která mi ovšem nějak moc nesedla.. Pro mě jsou daleko lepší četníci :-)) Ale neříkám že bych se nebavil...

Shrek Třetí (2007)

Už to není to co bývalo, ale docela dost jsme se nasmáli. Nejvíce mě pobavila narážka na Led Zeppelin :-))) Holt rocková duše zaplesá :-)

Perfektní skóre (2004)

Oddychové to bylo, ale že by mě to nějak pobavilo...to zase ne... A to že já mám takové oddechovky rád!!! Hlasuji 2,5 (ta půlka je za Scarlett, tady jí to sakra sekne) :-))

Romance za korunu (1975)

Když vidím scénu od nás z městečka v areálu bývalé Tesly, tak je to docela zajímavé. I zdejší komparzista svou větičkou zabodoval....ale jinak na to nevím co říct teda

Italské prázdniny (2003)

Asi jsem vyměkl, ale jako oddechovka to stačí a je to docela i příjemné na koukání... Ale ten ohňostroj na konci - TO UŽ FAKT PŘEHNALI!!!

Dobrý synek (1993)

Už jenom díky tomu, že tento film je nadčasový díky tomu co vypráví si neodpustím pět hvězdiček. I když je Culkin divný herec, i když tam bylo pár hluchých míst.... Zážitek z toho mám stále mrazivý...

Rapsodie v modrém (1945)

Už vím, proč se mi líbí staré filmy. Má to stále po celou svou délku co nabídnout, je to svižné a na tu dobu technicky zvládnuté. Když si srovnáte tyto filmy s těmi dnešními...??? U tohoto filmu musím říct, že je zvládnutý naprosto dokonale... velice mě překvapilo jak je kvalitní....hodně kvalitní!