Mládeži nepřístupno (2013)

Jediná dobrá scéna je s Jackmanovejma koulema na krku. Jinak je to naprostá hovadina, která v polovině začne nudit.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Já tyhle filmy prostě žeru. Nekvalitní, laciné, příšerně ohrané, ne moc dobře zahrané ale přece jenom zábavné. Já mám velice rád celou sérii Wrong Turn a řeknu to takhle... princip stejný jako všechny předešlé filmy, akorát jiní lidé a jiné prostředí. U Wrong Turn 5 jsem se bavil stejně dobře jako u ostatních dílů a myslim že to je tak jediný účel tohoto filmu, kdybych to měl odborně rozebírat jako někteří uživatelé tady, tak by to moc dobře nedopadlo.

Sunlight Jr. (2013)

Tento film jsem chtěl vidět hlavně kvuli mé oblíbené Naomi a taky kvuli Normanu Reedusovi. Byl jsem lehce zklamán že "Daryl" tu moc často nevystupoval ale za to Naomi byla božská ( jako vždy ). Hodně depresivní atmosféra malého městečka se mi dost líbila, tak to mam rád. Jinak solidní drama s realistickým příběhem prostých lidí...

Invictus: Neporažený (2009)

Rozhodně jeden z těch Eastwoodovejch slabších filmů ale přesto má Invictus svoje kouzlo. Od tohoto filmu jsem toho moc neočekával a myslim že jsem udělal dobře. Je to lehce nadrpůměrný "životopisňák", s jako vždy skvělým Morganem. Ale to že Eastwood šlápl vedle se říct nedá. Akorát má tento film tu smůlu, že díky Eastwoodovi bylo moc velké očekávání. Kdyby Invictus natočil jiný, méně známý režisér, ohlasy by byly hned pozitivnější. No herecké výkony jsou ovšem nadprůměré, Morgan Freeman se do role Nelsona Mandela ohromě hodí a sedl mi. Lepší 3*

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Po několika sériích to už začne být otravné. ( obvzlášť příšerná Penny )

Sloní muž (1980)

Neskutečně silný a emociálně nabitý film. Lynch je geniální a Sloní muž je podle mě jeden z jeho nejlepších filmů. Je to krutý ale zároveň krásný film o "člověku", který má opravdu těžký život, kvuli jeho "znetvoření". Anthony Hopkins je zde naprosto skvělý ale John Hurt v roli Sloního muže je zde excelentní. Lynch na mě znovu udělal ohromný dojem a já mu děkuju za nezapomenutelný filmový zážitek!

Lost Highway (1997)

Mistrovské dílo, s vynikající režií, s dokonalym hudebnim podkladem a s hutnou Lynchovskou atmosférou. Ten, kdo se snaží tenhle film pochopit, dělá obrovskou chybu... tenhle film pochopit vlastně nejde a Lynch to tak zřejmě chtěl. Většinou mi u filmů vadí, když je nepochopim nebo mi něco neni jasný ale tady... tady je to úplně něco jiného. Když už si myslíte, že se kapku v ději orientujete, najednou... najednou tam Lynch šoupne scénu, která naprosto nezapadá do děje a začíná děj novej. Musíte se pouze zakoukat do tohodle geniálního díla a sledovat... neuvažovat nad tím.

Méďa (2012)

Pohádka pro dospělé...

Prolomit vlny (1996)

Velice krutý, smutý a těžký film. Breaking the Waves je film, založený na hererckých výkonech, které jsou v tomto případě excelentní. Lars točí příběhy lidí, z normálního života, akorát to točí tak zvláštní formou že jsou jeho filmy pokládány za mistrovské díla. Tento film mě úplně dostal a musím říct že je to jeden z nejlepších Larosvých filmů. Musim to napsat ještě jednou, NIKDY JSEM NEVIDĚL TAK DOBŘE ZAHRANÝ FILM! Tuhle větu jsem ještě nikdy nepoužil. Emily i Stellan by si zasloužili veliké uznání za to, co tady předvedli. No dále... kamera je typický Larsovská- špinavá a naschvál "amatérská". 5* !!!!!!!

Silent Hill (2006)

Film, který vás ponoří do své neuvěřitelné atmosféry. Tak tohle je brutální nářez! Na fantasy moc nejsem ale tohle si nechám líbit. Slepé vražedné sestřičky, velkej borec s mečem, umučenej zombík na hajzlu, Sean Bean atd... Herci jsou průměrní ale v tomto případě to neni tolik podstatné. Silent Hill je fakt povedené: všude mlha, kouř, ticho a těžce deprimující siréna. 4* !!