Tělo (2007) (amatérský film) odpad!

Jak může někdo natočit tak nudnej film? Naprostá kravina, která se snaží tvářit jako "něco novýho" ale v tomhle případě je to spíš "nějaká nová blbost, úplně zbytečná, která vám ukradne 10 minut z vašeho drahoceného života." To se ti moc nepovedlo "Blážo"

Smrtící nenávist 3 (2009) odpad!

Příšerné efekty, špatní herci a o strachu se zde nedá ani hovořit. Už první díl série je sám o sobě slabý, druhý je ještě slabší a třetí (doufám že poslední) je nejvyšší stupeň amatérismu a režisérské nezručnosti. Já nevim, možná za to mohl ten rozpočet ale na tohle se dívat nedá.

Nenávist (2004)

Buffy přemožitelka číňanů zasahuje. Rozhodně slabší než originál ale má to něco do sebe. Když jsem se na to díval po prvý, pár takovejch těch mini infarktíků jsem dostal, to musim uznat... ale některé scény mi přišly dosti laciné, což hodně kazí dojem.

Karanténa (2008)

Neexistuje zbytečnější film než je toto. Ve srovnání se španělským REC je tohle dost slabý ale kdybych to měl brát jako normální horor, který rok předtim nenatočil někdo jiný, tak je to celkem OK.

Freddy versus Jason (2003)

Tak tohle je bomba! Tenhle film je bomba pouze v případě že to berete jako komedii. ( Kdyby to měl brát jako horor, jasnej odpad ) Ta mizerná režie, ty efekty, ty hlášky, freddyho mrknutí na konci... já jsem se tak dlouho nesmál že musim, prostě musim dát 5* !

Experiment: Zombie (2006)

Ty herecké výkony byly mnohem děsivější než ti zombíci. Tak by to asi nemělo bejt co ?

Černé Vánoce (2006)

Příšerná blbost... takhle stupidní horor jsem dlouho neviděl. Jako co to mělo bejt ? Tohle si docela posral Glene.

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Na český "pokus o horor" to nebylo až tak špatné. Samozřejmě jsou zde špatní herci, špatná režie ale má to své kouzlo. Na tomto filmu beru jako velký klad, že jsem se ani chvilku nenudil. Ten děj mě prostě zaujal...ale o strachu se tu bohužel nedá mluvit, což je u hororu celkem průser.

Jezero smrti (2008)

Velice nápaditý a originální thriller. Někdy opravdu morbidní a ta představa, že parta malejch fakanů je schopna udělat tohle... poklona. Rozhodně hororvá bomba roku 2008!

Prokletí domu slunečnic (2007)

Děsně ohraná slátanina, která dokáže vystrašit asi jako Pranormal Activity a ta rádoby herečka z Twilight to nezachrání.