Predátor (1987)

Asi najlepší film s Arnoldom. Videl som ho už asi dvadsaťkrát a stále ma to baví.Pritom bol natočený v 1987 a to je už čo povedať.Je to proste to čo milujem džungľa,parta cvičených špecialistov a niečo neznáme čo ich likviduje a zbiera suveníry z ich tiel.Do toho šialená,zmetená hudba ktorá naháňa zimomriavky od Silvestriho a je z toho atmosféra ktorá Ťa priklincuje k obrazovke.Pre mňa aj po rokoch stále top film.

Policajti na baterky (2003)

Neviem či som sa zasmial na tejto akože komédii ak áno tak maximálne dvakrát. Lawrence úplne slabučký výkon absolútne mu nejde rola utláčaného černocha omnoho lepší bol v Bad Boys.Taktiež Steve Zahn ten mi tam nepasoval nudný a nevýrazný.Ešte že tam bolo pár akčných scén čo tento film oživili inak nuda.

Ztracené (2003)

Keď som si išiel pustiť tento film nemal som ani poňatia o čom to je ale pozrel som si kto v tom hra a to ma ukľudnilo pretože Tommy a Cate su skoro vždy zárukou že pôjde o dobrý film.A nesklamalo ma to pretože film som si užil.Bolo to drsné vcelku reálne aj ľudské čo sa týka hlavne vzťahu otca a dcéry.Pekné prírodne scenérie,dobrá Hornerova muzika,pár akčných scén a nechutny šéf bandy indiánov ma usadili do kresla a upútali moju pozornosť na viac ako dve hodiny a prave možno stopáž by som považoval trošku za mínus pretože podľa mňa to bolo mierne rozťahané.Inak spokojnosť.....

Norbit (2007)

Eddyho som nikdy nejak nemusel a tak aj od tohto filmu som nič moc neočakával.Preto som bol skôr prekvapený v tom pozitívnom smere.Aj keď dej sa tiahne neuveriteľne nudne a predvídateľne aj samotný zaver je presladený ako Rasputiina postavička :DDD boli tam pasaže na ktorých som sa dobre zasmial.Je to proste jednohubka t.j. film na jedno pozretie po nudnom nedeľnom obede.