• Fantasy

Sexbomba od vedle (2004)

Je to lepší film z tejto kategórie, ale dosť vecí sa mi na ňom nepáčilo. Je dosť naivný, vstup do sveta pornografie sa mi zdá dosť hĺbkový na potreby filmu. Ak je točený pre teenage, tak je tam zbytočne veľa sexuálnych scén... proste ďaľší film čo človeka zbytočne vnútorne rozbije. Myšlienka na koniec bola pekná, ale za to všetko nestála. Mladšiemu publiku by som ho vôbec neodporúčal.

Don Bosco (2004) (TV film)

Ako Salezián dona Bosca asi nemôžem nič zlé napísať. Kecám. Film je dosť dlhý. Ale historicky veľmi verný. Pekne motivačne natočený a páči sa mi aj slovenský dabing. Proste don Bosco nebol žiadne Béčko a tento film si fest zaslúži. Ak sa k nemu dostanete a máte chuť aj na nejakú hĺbku, tu ju určite nájdete. Je to film však aj o Bohu, tak aby Vás to neprekvapilo. Pekné pozeranie.

Matrix (1999)

Je to naozaj klasika. Pozrel som si ho znova asi po 10 rokoch. A neľutujem. Naozaj prevratný film v efektoch (spomalenie času, kaskadérske kúsky, bojové umenia...). Hmmmmm nieje nad klasiku. Ak ste ho už dlho nevidseli, určite si ho pozrite znova. neoľutujete.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Sorry, ale mne sa to páčilo. Nechápem prečo, ale je to tak. Boli tam dobré hlody, naozaj som sa zasmial. Síce som to chcel po pár minútach vypnúť, ale neľutujem, že som to dopozeral až do konca. pekné herečky som si až tak nevšímal, skôr ma zaujalo priateľstvo, charakter, citové vydieranie dievčaťa chalanom. Takže som tam toho našiel viac. Príbeh dosť kopíruje jednotku, až na pár odtieňov, ale zasmial som sa viac. Takže dávam *** Na jedno pozretie mi to však stačí.

Bravo, girls! (2000)

Dosť plytký, predvídateľný. Ale tiež aj veselý, dynamický, optimistický teenage film. Nečakajte nejakú hĺbku postáv a charakterov, proste iba kúsok pobavenia. je to asi naozaj najmä pre teenage diváčky.