Hra o trůny (2011) (seriál)

O tomto seriálu jsem jen slyšel, ale po roce jsem se odhodlal a podíval se na 1 díl. Toto středověké prostředí mám rád, hned úvodní scéna na mě velmi zapůsobila, tak jsem za den shlédnul 5 dílů. GoT vás hned vtáhne do děje. Čekal jsem po pravdě více bojů v 1 serii, ale nedočkal jsem se :) 1 serie je spíše o královských problémech. Ale po vraždě Eddarda Starka se to rozjíždí, a nabírá to obrátky. Chyběli mi tam více záběry na boje Robba Starka proti Lennistrům. Ale díl 2x9 jsem si vychutnal dokonale. Takže jsem velmi spokojený :) Chtěl jsem dát 4*, ale za velmi překvapující díl 3x9 dávám 5*, protože tak v šoku jsem ještě nebyl a dlouho nebudu. Už aby byla 4 série a já si vychutnal návrat do 7 království. Četl jsem, že díl 4x9 bude velmi povedený, a budou se tam odehrávat 3 bitvy najednou :) Takže už aby to tu bylo.

Ztraceni (2004) (seriál)

Jak zde píšete, ano tento seriál kvalitou sestupuje. Do 3 série byl ostrov tajemný díky "Těm druhým" . Ale později se objevovali nový a nový lidi, kteří spíše děj komplikovali, místo toho aby přinesli něco nového. Největší obavy jsem tam měl z černého kouře, ale jak se proměnil v Johna Locka říkal jsem si "bože až takhle?". Od 4 série se našlo jen pár dílů které za to opravdu stály. Ale abych nepsal jen kritiku, přišel mi nejvíce sympatický Sawyer, kterému jsem hltal každou lest co udělal. Takže po shlednutí posledního dílu, jsem měl rozpačité emoce. Na jednu stranu jsem byl rád, že je konec, ale na druhou zase smutný, že už neuvidím herce na které jsem si vybudoval emoce. Můj nejlepší díl z celého serialu je 3x06 a 3x22. Takže celkově za 4*.

Očista (2013)

Film je tak na 2* + 1* za fakt parádní, ale asi nereálný den Očisty :) Film mě do půlky bavil, a přemýšlel jsem i o 5*, ale druhá půle mě zklamala. Rodina až na Ethana Hawka retardovaná. V domě je gang očistáků, a ona nechá ležet pistol na zemi a jde na ně s holýma rukama, tak kde to jsme, A celou půli filmu nahánějí černouška po době, a když ho chytnou, tak si to rozmyslí a nedají ho, a kdyby ho alespon rozvázali a dali mu zbran aby jim pomohl, néé oni ho nechají k křesle -_- ? Takže za Retarditu - 1*

2AM: The Smiling Man (2013)

4 minutový hororový snímek s pořádnou atmosférou a kvalitní hudbou. Zabiják z dob 80 let, s retardovaným smíchem a pořádnou kondičkou.

V zajetí démonů (2013)

Né každý den vidíš ducha s brokovnicí, a né každý den vidíš takový film. Nejlepší duchařina za posledních pár let. Ale musím říct, že jsem očekával více. Hudba si hezky hrála s nervami, lekačky obstojné, jen mě mrzí, že jsem sledoval trailer,protože mi prozradil ty nejlepší kousky. Atmosféra fantastická, sledovat tento horor v 1 ránu s 2 vystrašenými holkami, not bad. Jak už zde někdo zminoval, první polovina byla víc záhadná, a druhá ztratila šmrnc. Závěr ala vymítání to vše vykompenzoval a já si mohl jít vyměnit trenky a jít spát s pocitem, že mě něco zatáhne za nohu.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Tento film se musí brát s nadhledem, jinak to ani nelze. Vtipnost 75%, uchylnost 50%, strašidelnost 40%. Myslím, že to byl příjemně prožitý večer. MikeCool jestli ti toto nepřišlo srandovní, nemáš asi smysl pro humor. Ty jsi až tak ujetý na Paranormal, že vše co je parodie na nějakou lekačku tak to odsoudíš ach jak trapné :)

Dokažte mi vinu (2006)

Diesel zahrál fajnově, ani jsem nevěřil, že umí. Milují ho.

Bratři (2009)

Velmi povedené drama, o dvou bratrech. Zde je krásně vidět, jak těžké to mají rodiny marináku, které můžou jen doufat, že se jejich blízký vrátí zdravý, a nebo jestli se vůbec vrátí. Neviděl jsem ještě původní Brothers takže nemůžu porovnávat. Jaka Gyllenhaala mam rád, takže jsem byl štastný, že jsem ho zas viděl. Očekával jsem jiný konec, ale nakonec to dopadlo vcelku dobře. Musím také pochválit uchvatnou hudbu Thomase Newmana (http://www.youtube.com/watch?v=xFs7Rv7J3To).

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

Jen pro ujištění, Svalnatého leatherface nahradil dvou metrový cvalík. Nejvíc mě překvapilo, že je to vlastně "SUPER HERO". Zdálo se mi to hbitější než díly z roku 2006,2003. Lekačky, když byli tak ušli. Takže myslím že peckový nový směr leatherface.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Další díl ze serie, který se více přiblížil k 1-4 dílu. Více se jezdi auty. Když budu porovnávat s 5 dílem, tento mi přišel o trošku horší. Nevím proč, ale nezanechalo to ve mě žádné emoce. Jinak Diesel a Rock v tomto díle prostě museli být spolu, protože kdyby se prali, Rock by ho zabil (od 5 dílu nehorázně nabral svaly) :D Jinak příjemně strávený večer :) 80%.