DobroDRUH (2015) (pořad)

No je to prachbída.Do dnešního dílu jsem ještě čekal s komentem.Nejde dál. Indonesie mě dohnala. Snaha se cení,ale vocas počas. Kurnik,já si nevezmu tenisky tady po Jeseníkách,abych šetřil kotníky,natožpa po všech řitích světa. Nelezu,kde mě nechtěj. Nebulim stále. Amen. Ale! Osobní názor je,že ČT dala pár(stovek tisíc) kaček a Adam to spytlikoval jak to šlo. Je to elév,třeba se pochlapí příště. P.S.Vohol ten pičichlup,běž na solárko,koukni na Indiana Jonese a ty tenisky svaž za tkaničky,hoď na nejbližší strom a ser na ty naše komentáře. Good luck.

Hurá na Francii (2013)

Ale jo,zasmál jsem se hlavně u první půle.Sice mě jako asi každýho napadla podobnost s Boratem,ale nebylo to na závadu.A ten fackovací tanec neměl chybu.Když ji chytla i prezidentka,tak jsem si málem uchcal.:-)

Revolver (2005)

Jéžíš to je nuda!!Motanice všeho a vlastně ničeho.Opravdu jsem nenašel jedinej silnější moment a pointu jsem předpokládal už asi od půlky filmu a.......vyšla.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Co dodat!?Nejednotné hodnocení mě nemůže odradit nedat zaplno.Nic nemůže být dokonalé,ale tomuto chybí už jen kousek.Opravdu vysoký výběr charakterů dělá ze seriálu zábavu.A o to myslím má jít.Bavme se.Pan Trojan je prostě úžasnej úchyl.Kuchyně by mohla zabrat a recepce zůstat,tam už nic víc asi nedaj.

Cesta do lesa (2012)

Zklamání!!! Kdopa napsal scénář absolutně o ničem!? Bolek už nehraje.Pracuje. Hanák,žádnej prostor.Velká škoda. Teplej kočí.Jen minutu? Malá zrzka nemá ze starší ani půlku sexepílu.Je to ještě děcko. Kde je nějaká fajn melodie? Klasika Schmitzer.Neumí bejt špatnej. A bod za poetiku. P.S. Pane Vorel!!!Já Vám to pokračování radši napíšu jooo!!?:-)

Cesta z města (2000)

Něco jinýho odjinud! Za mě teda čistých pět pro nádhernou divadelní poetiku a podzim jak má být. Film,jemuž se dá prominout vlastně všechno.A,že toho je!Benji

Nahota na prodej (1993)

Přesně jak to napsal(a) Tsunami_X,pomník poplatný době a je to vážně zábava!

Kameňák (2003)

Neuvěřitelná hloupost!!Hvězdičku dávám za své přátelé ze Slovenska,kteří se u tohoto skvostu dokážou neuvěřitelně pobavit.Dokonce až tak,že i na mě ta jejich euforie přeskočila.

Proroctví z temnot (2002)

Tak takovouto husí kůži jsem z filmu snad nikdy nezažil!Proto pět hvězdiček.Jistěže se dá najít kupa nedostatků,jako např,nevyužití možností strašit krapet víc a nekolísat,zbytečně natahovat a předvídatelně plnit plán,ale i tak je to perlička,která si zaslouží respekt.Richard Gere není můj favorit,ale dlouho jsem přemýšlel nad jiným obsazením a nakonec........představte si kohokoli jinýho!?Sedlo mu to a nepřehrával.

Poslední plavky (2008)

Hloupoučkej,ale pro mě velice zábavnej film,teda taková spíš slátanina,či jak to nazvat jinak.Bavil jsem se královsky.Mám rád ten Čtvrtníčkovo humor. Konec přitaženej a kulhající,ale za mě průměr.