• Pohádka

Zalez do spacáku - Epizoda 6 (2024) (epizoda)

Tam kde je ekofanatik Klus hned bod dolů neumí nic. A Stárková proč dělá ty odporné ksichty a infantilní zvuky nechápu viděla se někdy??

Příběh '88 (1989) odpad!

Krausová neumí hrát ani s fotky . Vše hraje unyle utahaně. J. Kraus tady má hlas jak není jeho syn a podoba to samé.

Bláha a Vrchlická (1991) (TV film) odpad!

Haha to zase byla komedie. Cizí baba přijde na nádraží řekne cizímu přiožralému nádražákovi ať ji udělá dítě. Pak se k němu nastěhuje denně s ním má sex pak se jím narodí dítě a pořád si vykají. Nic trapnějšiho jsem dlouho neviděl.

Bratři (2023)

Byli to jasní vrazi a zločinci a nemluvím o pohnutkách kvůli kterým to udělali . Komunisti dělat zlo ale to je šmejdy Mašiny neopravňovalo vraždit. Kdo dnes může zvažovat jejich oceňování zasloužil by provaz jako oni . Nicméně film na jedno podávání dobrý. Byl o nich i díl v Majoru Zemanovi úchylného Mašina představoval Josef Vinklář.

Bod obnovy (2023) odpad!

Nudné, zdlouhavé bez napětí a pořádně akce . A ta obnova v té rakví a solné lázně či co to bylo trapné.

Opožděná vražda (1987) (TV film)

Předloha úchyláka a násilníka Cimického. Doufám že bude i něco o tom úchylovi.

Krematorium (2024) (seriál)

A za to by ještě chtěli platit . Podívám se na you tube zadarmo a stačí . První díl o ničem. Škoda p. Lábuse. Už dávno vyšuměl úspěch a nápady z covidu.