• Pohádka

Sophiina volba (1982)

Škoda že se většina tohoto filmu odehrává v Americe kde ten dej hrozně vázl a nudil.

Štěstí pro začátečníky (2023)

Znělo to jako dobrý nápad . A ze začátku mě to i bavilo . A pak to šlo stále dolů a dolů .

Ondřej Sokol: Celebrity (2023) (pořad)

Trapnost, marnost. Pan Sokol by se měl podívat na Kozuba jak se to dělá . Svým jakože vtipům se smál jak starý Novotný.

Dobré zprávy - Jízda s princem (2022) (epizoda)

Nechápu že ta Linda Rybová musí všem chlapům říkat ve všech seriálech Primy stejně . Tady v Dobrých Zprávách říká (MYŠÁKU) mladému Rychlému. V Ohnivém Kuřeti říkala (MYŠÁKU) Michalovi Suchánkovi. A nebo má takovou sklerózu a nedokáže si zapamatovat text. Stejně mi přijde že vše hraje stejně

Zrádci (2020) (seriál)

České krimiseriálu bývají až na vyjímky aspoň opakovaně sledovatelné. Né li výborné. Ale toto byla fraška a kameraman by měl jít dělat nějaké jiné povolání. Byl asi na těch drogách jak držel kameru.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Obsadit na jedné straně o 10 let mladšího krále než je královna a skoro to samé na straně druhé tam o 11 let je hodně divné. Došly mladší (herečky) královny nebo starší (herci) Králové? Nepěkné písničky - zpívající Brožová ,škaredý děj, dvojazyčný zvuk hlavně Gott slovensky , Štamberk Trůba v pozadí Karvinského zámku, skrytá reklama na parfém Osmany Lafita, vše špatně děs a hrůza. Němci si musí rvát vlasy že to koupili.

Honzík (1990) (TV film)

Pěkně rasový podtext na 180 rodin v kraji připadne ročně tak 40 dětí především cikánečků,vietnamců a občas nějaký černoušek . Ošklivě řečeno maximálně kvalitní děti na adopci jsou tak 2-3 . Jaké barvy tyto 2-3 kvalitní děti asi jsou ?? :-)