• Pohádka

Grandhotel Budapešť (2014)

Dost mi tento film připomínal Obluhoval jsem anglického krále ,ale celkově nuda.

Bony a klid 2 (2014)

Opět marné očekávání druhého dílu . A opět totální nuda ,která nemá z výbornou jedničkou co dělat snad jen prostřihy z prvního dílu to abychom nezapoměli ,že jsme vlastně na filmu Bony a klid 2 a ne na něčem úplně jiném .Proto tak nudný scénař asi odmítl i pan Hanák a v tomto filmu by ho tam určitě vtlačili i když v prvním díle zemřel třeba jako (Polívka Havlovou v Dědictví 2-ale to už je jiná kravinka).1 hvězdu dávám jen za hudbu . Jen sem čekal kdy tam Olmer nahodí svoji Simonu CHytrovou no a dočkal jsem se .

Rozkoš (2013) odpad!

Je to s prominutím hnus co jsou nás filmaři schopni natočit za odpad !! 111 min. ztráty času

Babovřesky 2 (2014)

Českého lva pro pana TROŠKU ať se třeba pan Svěrák zblázní . 2 stejně dobrá jako 1 Babovřesky né li ještě lepší !

Kameňák 4 (2013)

Jak mě nebavily první 3 díly tak 4 docela pobavila .

Zmizení (2013)

Dal bych větší hodnocení ale za prvé to bylo zbytečně moc natahované a proto tak strašně dlouhé . A za druhé mě hrozně sklamal ten useknutý konec .

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

První díl 5 a za tuhle nudnou směsku 1 * z nostalgie. 2 se měla natočit už dávno a s paní Chytilovou, která by se k tomuto nesmyslu určitě nepropůjčila.Postavy skoro bez návaznosti . Chýlková bez předkusu, Heřmánek co vypadá jak Donutil v prvním díle a Donutil se jen tak s malým štěkem mihne. Prostě pan Boleslav Polívka kterého si jinak vážím a mám ho rád potřeboval peníze na skrachovalou farmu a své dluhy

Drsňačky (2013)

KurvaHolkyGutntag - více sprostých slov v jednom filmu jsem snad neviděl

Muž z oceli (2013) odpad!

Další z mnoha -manů- kdy tentokrát jsem se doslova unudil málem k smrti a to nemluvím o prvních 20 minutách , kdy jsem to chtěl úplně vypnout. Podle mě totálně zkažený příběh o supermanovi , ale co dívák to názor že.

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

:-) Vítězslav Nezval,hudba-Ludvík Podéšť/Modré a bílé průvody mužů a žen,červené šátečky Pionýrů.Mladý je ten,mladý je ten,kdo bojuje za šťastný život s armádou míru.Hoch s hrdým čelem,osmahlý od práce,má jasné oči,otužilé svaly a dívka sličná,jak růže v zahrádce,tká zítřejší den,v němž ženy neplakaly.Mladý je ten,kdo obrozuje svět,jenž upadl málem do rozvalin,ať je mu 16 či 17 let,mladý,ach mladý je soudruh Stalin.Mladí jsou všichni,kdo nás převedli do nové epochy s Klementem Gottwaldem v čele,mladý je Zápotocký,mladý je Nejedlý,mladá je strana a její ručitelé. Mladý je básník,jenž zpívá pro mladé,mladá je píseň,holubička čistá,my všichni jsme mladí,měšťácký západe,MLADÝ JE KAŽDÝ KOMUNISTA.Modré a bílé průvody mužů a žen,červené šátečky hochů a mladých dívek,mladý je ten,mladý je ten,kdo běží o závod,jak koník zlatohřívek.Mladý je básník,jenž zpívá pro mladé,mladá je píseň,holubička čistá,my všichni jsme mladí,měšťácký západe,MLADÝ JE KAŽDÝ KOMUNISTA. :-)