• Pohádka

Milionový závod (2001)

Jedním slovem Super . Naprosto výborná ,blázdnivá komedie kde v rychlém sledu následuje jedná vtipná situace za druhou a v dobrém hereckém obsazení!

Setkání s hvězdou - Boleslav Polívka (2012) (epizoda)

Přesně stejná hudba jako v seriálu Ach, ty vraždy ! Jaká náhoda že to také točil pan Zelenka to nemá licenci na jinou hudbu ? CHyba v prvním příběhu s B.Polívkou povídá zprava a kouká doleva a povídá zleva a kouká doprava (z jeho pohledu)

Školní výlet (2012)

No takže pan Magnusek se musel totálně zbláznit když natočí během necelých 3 let 2 stejné filmy na stejné téma s téměř stejnými herci akorát v jiném prostředí! To měl být jako remajk. viz. film z roku 2009 PAMĚTNICE také v něm samozřejmě hraje p.Magusek . no hraje :-)

Konfident (2011)

Zajímavý příběh kluka-(MÁDL) ,který byl donucen stát se agentem stb. A který se pokoušel sledovaným lidem v rámci svých možnosti pomoct .Sám byl odposloucháván a donucen emigrovat .

Můj vysvlečenej deník (2012)

podle názvu čekal asi každý něco jiného a byl to jen velký výběr nosatých hereček a dosti nudný film

Láska je láska (2012)

Aneta Krejčíková ta tu nevidomou slečnu zahrála dobře .

Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)

Mini seriál o 5 dílech (což je trošku škoda , že tak málo) je skvělý počin režiséra Zelenky a jeho i mojí oblíbené paní Bohdalové ,která je nestarnoucí a opět se mohla vyřádit v různých maskách a převlecích . Detektivní příběhy komicky vyprávěné se mi moc líbi a vřele doporučuji.

Čtyři slunce (2012)

Hodnotím jedinou hvězdičkou a jen proto nedávám odpad že jsem vydržel až do konce.Na film jsem se těšil kvůli hereckým hvězdám a hercům ,které mám rád Roden ,Mádl ,A.Geislerová ,ale mě osobně sklamal . Na film se dá podívat nicméně já se na něj vícekrát než 1 dívat nebudu.

Probudím se včera (2012)

Hodnotím 5 hvězdama po dlouhé době česká komedie u které jsem dobře pobavil a zasmál. Film po kterém jsem i já začal přemýšlet jaké by to bylo vrátit se časem do roku 1989 . Co mi malinko na tomto filmu vadilo je ten product placement (skrytá reklama ve filmu) ale chápu produkci ,že takto asi získala víc peněz na film.

Musíme si pomáhat (2000)

Po Pelíškách 2 nejleší film režiséra Hřebejka s konce 2 světové války. O tom jak jedna rodina v bytě schová uprchlého židovského vězně s koncentračního tábora a to i přesto , že ji neustále navštěvuje německý přisluhovač. Film o strachu,lásce ale vtipný. Dušek a Polívka opět supr.