• Pohádka

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Proč to má stejnou nebo skoro stejnou úvodní melodii jako seriál české televize Ach ty vraždy

Bojovník (2015)

Pěkná pohádka . Druhý díl by měl být prý o červené karkulce.

Johančino tajemství (2015) (TV film) odpad!

Bele ,bele běžte s takovou pohádkou do-p-r -d ele

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál) odpad!

Tak to se opravdu Hřebejkovi a české televizi vyjmečně nepovedlo . Nevím proč mi to připominá ty bezduché anglické a německé kriminální seriály kterýma nás tu zásobovali za totality (Derick.Schimanski , Body a Dojl anevím jak už se to vše jmenovalo.] Raději by neměl režisér točit hloupé seriály ale znovu začít z dobrými filmy. Jediné co se na seríálu povedlo je poslední díl ten měl ale natočit spíše jako celovečerní horor a měl by možná ůspěch.

Druhý báječný hotel Marigold (2015) odpad!

Vypadá to jako film z Bollywoodu a a ne z Hollywoodu děná nuda pro seniory..Vydržel jsem se koukat celých 70 minut.

Život je život (2015)

Dobrý pokus o komediální bondovku v českém stylu, která myslím s p.Vetchým svůj účel splnila na jedničku. Dobře jsme se v kině pobavili. A konečně si na chvíli užil aut i "Tunel"(ODS a P.Béma) Blanka

Ghoul (2015) odpad!

Nemám rád filmy točené touto formou , zmatenou rostřesenou kamerou z ruky .Což bych přežil , kdyby měl film nějaký napínavý děj . Ale já z něj nic necítil strach emoce vůbec nic. Kolik podobných filmů již američané natočili nepřeberně tak proč tento další? Po vyborném Kájinkovi jsem od Jákla čekal mnohem víc sorry ale -odpad- nemůžu jinak .

Všiváci (2014)

Pan režisér ma tolik skvělých herců a natočí takový film? Co by za to jiní režiséři dali. Šílené skoky v ději vůbec jsem nepochopil co se děje a kde jsem a na posledních 10 minut jsem úplně usnul. 1 hvězdu dávám za postavu Jirky Mádla ten to zahrál perfektně.

Nebe existuje (2014)

Už se dlouho neprokázal žádný zázrak. Tak si věřící asi zaplatili propagandu jak natáhnou tvíc lidí do kostelů. Trošku mě to také dojalo zvláště když začal mluvit o své nenarozené sestře s kterou se setkal v nebi. Nicméně mě do kostela nenalákal ale slabší povahy možná zlomí.

Hany (2014) odpad!

Pustý film bez ničeho naprostá prázdnota bez hlavy a paty .