• Thriller

Belgica (2016)

Taký lepší priemer, ale aby tu bolo niečo na zapamätanie, ani nie. Čo sa týka hudby a zvuku, tak jo to sa podarilo na výbornú. Inak ten koniec som akosi nežral, ja viem že nemusí všetko skončiť tragicky, ale v podstate to tam aj smerovalo a nejak som neuveril ten koniec "že dobrý napravený tatko a brat". Inak sa to dá v poho skuknúť.

Tajný život mazlíčků (2016)

Fajn som sa bavil a niektoré scény boli parádne. Pravdepodobne ešte lepší by bol v originálnom znení (viem si aj predstaviť hlas šialeného králika). Deti mali ešte viac zážitku ako z "Hľadá sa Dory" a bolo to počuť a aj dospelý sa viac bavili. Nudiť som sa nenudil a ak tam aj boli hluché pasáže, tak som ich prehliadol. Tie párty a potom hodený odkaz na youtube bol super. Zabavil som sa.

Sebevražedný oddíl (2016)

Najskôr som sa tešil ako malý chlapec, ale potom akosi nadšenie opadalo a už som sa bál že to bude prepadák jak hrom. Našťastie to nieje také hrozné ako sa zdá. Na môj vkus tomu chýba viac hlášok, a popritom sa všetky postavy mohli prebíjať, ktorá bude viac a lepšie hláškovať, a aj to tempo ako celku my vadilo. Škoda toho nevyužitého potenciálu, ktorý tento film mal. Neviem či už pokračovanie zarezali, ale myslím že pri lepšom režisérovi a scenári by dvojka mohla byť lepšia. Myslím že na dnešnú dobu a pre mladých to ujde. Moje krstniatko sa bavilo že celkom fajn :-).

Miliardy (2016) (seriál)

Excelentný seriál. Niektoré časti troška slabšie, ale samozrejme žiadny priemer. Jednoducho paráda na druhú. Damian a Paul predvádzajú to najlepšie herectvo. Vrelo odporúčam, aj keď to nemusí byť seriál pre každého.

Vojtěch (2015)

Neviem prečo, ale celkom sa mi to páčilo, asi preto, že som bol po opici a nepotreboval som príliš vedy na premýšľanie, ale len čistú oddychovku. To mi tento film dal a to sa cení. Nie je to film na štyri hviezdy, ale keďže som sa vlastne zabavil, tak ich dám. Zopár scén bolo fantastických a jedna ma dostala do kolien na totálku. Takže nečakajte nič len čistú zábavu na rozum nechajte odpočinúť.

V pasti (2016) (seriál)

Island valcuje ďalej. Je vidno že sa pod seriál podpísal aj Kormákur. Žiadne NCIS ani podobné moderné kraviny a serepetičky. Čistá práca policajtov. Prostredie parádne a atmosféra na jednotku s hviezdičkou. Hlavný hrdinovia (traja policajti) boli úplne parádni. Fakt že všetko do seba tak nejak "obyčajne" zapadalo bol fantastický. Jednoducho kriminálka ktorú stojí za to vidieť.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Na Čierneho Jastraba sa to nechytá, ale Bay je Bay a akcia mu ide pekne od ruky. Bolo to celkom fajn a zábavné, akurát ten konec pán Bay bol akýsi pridlhý. Zabaviť som sa zabavil a o to vlastne išlo.

Hledá se Dory (2016)

Neviem, také nemastné neslané, dalo sa z toho vyťažiť oveľa viac.

Pád Londýna (2016)

Slabšie o dosť ako Olympus a kurevsky menej zábavnejšie. Toť vsjo.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Pôvodne sme mali ísť na inú rozprávku, ale nestíhalo sa, akže som nevedel do čoho idem. Bol som milo prekvapený ako to krásne odsýpalo a bežalo. Nasmial som sa tiež a deti sa bavili tak isto. Takže spokojný sme boli všetci.