• Thriller

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Takže akčné fajn, inak akože veľká hlúposť. Zakiaľ sa to rozbehne tak pol filmu v prdeli, akcie boli v rámci možností, sem-tam neprehľadné a vojaci mu sami skákali pred pištol-samopal a ja neviem čo ešte. Dalo sa z námetu už pri jednotke čo to vytrieskať, ale dvojka je slabá ako čaj. Tommy Lee ma na druhej strane potešil, mohol tam stráviť viac času a Jessica menej času, trochen lepší scenár a je to tam. Holt nepodarilo sa.

Terminator Genisys (2015)

Ale jo, celkom znesiteľné. Najviac ma pobavil Arnold a jeho úsmev od ucha k uchu :-D To už bolo iné umenie herecké, teda od terminátora. Z tejto látky neviem čo by sa dalo už viac vytiahnuť, leda ak by tých terminátorov hrali Sly, Arnold a Chuck nesmrteľný :-)

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Ďalšia Zwickova chujovina. Slabé a ešte raz slabé. Otravoval ma ako majorka tak aj celá línia s akože dcérou. Nechápem ako môže byť vo filme toľko nezmyselných chujovín. Na začiatku vedia prečo, potom na to zabudnú, aby mohli pátrať po tom prečo. totálny nezmysel. Keby aspoň tá akcia stála za to, ale ani tá nestojí za reč.

Ve jménu krve (2016)

Normálny film s drsným otcom Melom Gibsonom. Už v minulosti Gibson dokázal žem úloha drsńáka v malom filme mu svedčí a teraz to znova dokázal. Na moje potešenie kopec hlášok, ktoré som nečakal a slovné prestrelky medzi otcom a dcérou super. Vôbec my nevadilo málo akcie a ak aj bola, tak sa dalo kuken. Vrelo odporúčam-

Parkování (2010)

Jednoducho paráda. Malý európsky film z veľkým F. krásne civilné, príjemne mrazivé a pravdivé. A čo ma najviac potešilo tak jednoducho zo života a končilo to tak ako malo, žiadne prikrášlenie len čistá realita, tak ako to chodí. Skvelé herecké výkony len podčiarkujú výnimočnosť filmu.

Všechno nebo nic (2017)

No dojmy že neviem. Kopec kravín tam bol, dabing či nahovorený herci čistá hrôza. Scenár totálne mimo a ani neviem čo ďalej. Sem tam som sa aj zasmial a možno aj na takých pasážach kde nebolo myslené smiať sa. Takže slabý priemer. Viem, nečítam takéto zaľúbené žvásty, takže nič pre mňa. Na záver len toľko : upútavka ... jeden z najočakávanejších filmov roka...?????? WTF??? To akože vážne??? Keby ste radšej Červenáka sfilmovali.

Zúčtování (2016)

Neviem nepoznám chlapcov s tým syndrómom, ale Affleck VÁLÍ .Pre mňa pecka roku aj s DeepWater Horizon. John Wick ma kurva potešil a toto!!!! Toto film dielo tiež, jednoducho bomba vec. Musí každý vidieť. P A R Á D A . P.S. nemám rád Hnedopichného VERBALA ale áno si cocotko ale sem tam sa trafíš :-)

Správní chlapi (2016)

Shanea Blacka mám rád a preto asi tie štyri hviezdy. Síce to nedosahuje kvalít Posledného skauta, ale aj tak štyri. Slabo využitý potenciál Russella a Goslinga. Viac prestreliek slovných medzi nimi a film by bol úplne niekde inde. Škoda. Ale aj tak štyri a Shane polepši sa :-)

Shi tu xing zhe (2016)

Som sa bavil, a čakal som väčšiu haluzu, ale akosi my to sadlo aj keď tie dlhé komické úvody nemusím. jednoducho som si užil film kde bola akcia sranda a dobrí herci. Klasický Hong kong.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Celkom my to sadlo a bol som prekvapený, možno bz to chcelo aj väčšie hodnotenie ale nedám. jednoducho Mission Impossible. Nudiť sa nebudete.