• Thriller

Syn zmaru (2014)

Celkom sa to dalo. Nebolo to nič extra ale ani prepadák. McGregor je tu celkom fajn a mne akurát nesadla, najskôr to pomalé tempo a koniec len huráááá bo sa musíme zmestiť do 110 minút.

Kung Fu zabiják (2014)

Lomenica ako má byť a vyzerať. Príbeh obohraný ako platňa Kill Em All od Metallicy, ale dokážu pobaviť tie súboje a spracovanie. Mne sa to páčilo a bolo to fajn. Vizuálne wau a Donnie ukazuje že len tak nemachruje a niečo vie. Ešte raz píšem že som si to užil.

Případy Anniky Bengtzonové - Nobelova poslední vůle (2012) (epizoda)

Zabitý čas slabou kriminálkou. Atmosféru hľadali a vidno že nenašli. Pri konci keď vedela kto to je a pozerala na to video-dôkaz a na konci videa povedala meno a Anikka urobila HA (veľké a prekvapené HA) ma skoro jeblo a bolo mi jasné, kto si dnes ešte zalieta. Len jedna vec mi nieje jasná, prečo som to kua pozeral.

Zátah 2 (2014)

Total Brutal Dehumanizer za plných neviem koľko percent. jednoducho akčný film roka a dokonca to predčilo aj jednotku. Na to že to malo 150 minút tak to fajn odsýpalo a dokonca teraz nešlo len o vybitie jedného paneláku-klanu ale rovno poďme všetkých zmasakrovať. Snímam klobúk a ešte raz paráda.

Co jsme komu udělali? (2014)

Bavil a smial som sa ako o život. Však to bola komédia a dokonca ani Christian my nevadil. Samozrejme ukazovalo to aj vážnu tvár, ale našťastie nie dlho, vždy sa to obrátilo v nejaký vtip alebo iba úsmevný dialóg. Bola to jedným slovom paráda a užil som si tento film naozaj.Už im tam chýbal len homosexuál a lesbička a hádam by to bolo kompletné :) Dokonca by som si to vedel predstaviť aj ako minisériu. Frantíci zabodovali.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Na rozmedzí medzi 3 a 4. Rozhodol som sa pre tri, pretože do pol filmu to bola taká normálna obyčajná kriminálka kde ju niektoré pasáže strhávali na tv kriminálku. Ale potom!!! Potom to nabralo gule a spád a Liam je fakt že cool super a ja neviem čo ešte.

Predestination (2014)

Ha!!!! Tak to bola jedna veľká paráda. Aj keď som už niečo tušil niekde v polovičke aj tak som na to pozeral ako bager na hlinu. A až dokonca to bola paráda a určite to pozriem ešte raz a vychutnám si aj ďalšie detaily ktoré mi ušli. milujem takéto malé komorné a špičkové filmy. Na to že som nevedel čo čakať tak ma to dostalo plnou silou. Bomba.

Strážci Galaxie (2014)

Ja som sa bavil a dokonca ani Groot my nevadil a všetci boli správne funny. Konečne niečo aj odľahčené superhrdinské. Všetci boli sympatický a fajn. Hlavne že som sa zabavil.

Grandhotel Budapešť (2014)

Wes Anderson malokedy sklame, teda aspon mna. Cely film som sa len usmieval, a prijemne sa bavil od zaciatku do konca. Chcel by som byt poslickom v tej dobe

Fair Play (2014)

Pocitovo a zahrany fajn kusok. Cloveka sralo ako nas komancovia nicili.