• Thriller

Podvodník (2012)

Tak že pecka. Nič viac netreba dodávať a len treba pozrieť .

Třetí poločas (2012)

Nebolo to zlé, ale mne osobne tam niečo chýbalo, čo? Niečo také čo bolo napríklad v Život je krásny, čaro, duša, niečo čo by vás doslova dostalo do kolien. Takto mi to prišlo len ako vyrozprávané, "aby ste vedeli ako to bolo". Neviem nesadlo mi to a tak nejak to išlo mimo mňa.

Smrt čmuchala (2014)

Mne sa to páčilo. Nečakajte akčný film, a dokonca to nebolo ani nejak super napínavé. Skôr by som povedal že to bola taká hraná rekonštrukcia prípadu. Veľmi dobre a civilne zahraná, a nič mi tam nechýbalo. A áno dalo sa to natočiť aj lepšie a mohol byť z toho super film, alebo hit jak prase, ale tak nejak som si to užil a zásadn problém z filmom nemám, asi mi sadol dokonale.

Brotherhood of Blades (2014)

Paráááááda. Samuraji sa len tak mlatili sekali rezali katanami a ja som len čumel. Ústredné trio hlavných hrdinov sympatické, bojúvky super hudba mi sadla tiež a potoky krvi boli fajn. Bavil som sa a o to ide v prvom rade.

Birdman (2014)

Áno nebyť Keatona a jeho hereckého výkonu asi by to bolo slabšie. Dokonca to pôsobí aj ako reflexia na jeho hereckú kariéru, ale takýchto filmov bolo viac a boli aj lepšie. Musí sa nechať že Alejandro to zvládol aj s hercami, ale tak nejak ma to super neoslovilo.

Mokřina (2014)

Atmosférou to pripomenulo Temný prípad. Bola to fajn detektívka a rôznorodí detektívi a španielsky vidlákov 80-tych rokov tú atmosféru len podtrhoval.. Super natočené a bavilo ma to od začiatku do konca. Takto sa točia atmosferické kriminálky. Palce hore Španielom.

Divoká karta (2015)

Chlastajúceho chlapíka, tu v tomto filme Stathamovi neverím. Pri hre black jacku napätie nula bodov a tie rádoby prúpovídky, či čo to je, tak to fakt, že nemusím. Dve hviezdy za tie takmer tri Fighty. Tam bol a je Statham ako ryba vo vode. Keby vystrihali ten začiatok, tak so S.Tuccim to mohlo byť evidente lepšie a možno aj nejaké napätie by tam bolo, minimálne slaboprúd :)

Šlápni na to (2014)

Taká milá oddychovka, miestami nuda jak v prdeli a sem-tam výborný vtip. V konečnom dôsledku toho bolo veľmi málo. Ako jednohubka to stačí.

The Frame (2014)

Zaujímavé a vôbec som sa nenudil. Sledujete film a popritom premýšľate čo to vlastne... kto, kde ako prečo a samozrejme čakáte či budete mať pravdu a či nie. Nakoniec to musíte aj tak pozrieť druhýkrát a dávať pozor a sledovať. Takže ak ste nútený, svojou hlavou, pozrieť film ešte jeden a viackrát, tak ten film má niečo do seba. Silnejšie 4 hviezdy

Slídil (2014)

Ten záver to u mňa akosi zhadzuje a neviem prečo. Jednoducho mám ten pocit, že keby sa držali toho čo robili dovtedy mohlo to byť super. Jake nesklamal a malo to do toho záveru výbornú atmosféru. Nočné LA super zachytené a páčilo sa mi. Zopár chýb v scenári prehliadnete a niektoré veci sa zdajú čudné a kazia tak výsledný dojem z filmu. 4 hviezdy s prižmúrenými očami.